Tenerife - Vila VIVA ROYAL - cvičení

od 23 200
doprava Letecky
strava Bez stravování
Plážm
Bazén
Novinka
Pláž:  m
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • zkušené pohybové specialistky Olga a Petra
  • týdenní ubytování v soukromé vile s bazénem
  • 2x denně vás čeká cvičení a také lekce běhu
  • 2x nás čeká tematická přednáška

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ostrov Tenerife se přezdívá ostrov stálého jara a jedná se o největší ostrov v Kanárském souostroví. Nachází se zde nejvyšší hora Španělska, Pico del Teide, jedná se o dominantu ostrova, návštěvníci ji mohou prozkoumat díky lanovce a dodnes je aktivní sopkou. Tenerife je také ostrov několika klimatických oblastí.

Čeká vás vila s bohatým zázemím a vstřícným přístupem. Nic vám tak nebrání vypustit starosti a užít si dovolenou.

PROČ SE S NÁMI NA OSTROV VYDAT?

→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?

Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Naše zkušené pohybové specialistky Olga a Petra, které vás pobytem opět provedou, Vám předají cenné rady a tipy. Ty nasbíraly nejen dlouhodobým vzděláváním se v oblasti zdravého pohybu, ale také při práci se svými klientkami v centru zdraví v Jaroměři.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.

Čeká vás týdenní ubytování v soukromé vile s bazénem - celou ji budeme mít pro sebe.

Na letišti nás budou čekat soukromé vozy, které nás dopraví na místo ubytování a vozy budeme mít k dispozici i celý týden pro naše výlety.

Budeme vám s Peťou soukromými průvodci. Ostrov dobře známe a vezmeme vás na naše oblíbená místa.

2x denně vás čeká jóga, Pilates, cvičení na zdravá záda, pánevní dno, Footwork a pro dobrovolníky i běh.
2x za pobyt nás čeká tematická přednáška (co cvičit, jak a proč).

Jídlo mít ve vile zajištěno nebudeme, protože vás chceme vzít na skvělá místa, kde se dá i skvěle najíst. Je co objevovat.
V ceně nás ale přeci jen čeká jedna společná večeře.

NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.

• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.

• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.

Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

POLOHA

ViVa Royal se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti Chayofa v obci Arona. Na pláže Los Cristianos a Costa Adeje se dostanete za pár minut autem. Vila se nachází v obrovské palmové zahradě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

ViVa Royal se skládá ze tří jednotek, hlavní vily, apartmánu a studia, které nabízejí ubytování celkem v 10 ložnicích až pro 20 osob, dále disponuje velikou zahradou se stálezeleným trávníkem. Objekt má vyhřívaný bazén s protiproudovým systémem, prostor pro grilování se stinným jídelním koutem, prostor pro odpočinek s výhledem na moře a panorama hor.

VYBAVENÍ POKOJŮ

ViVa Royal se skládá ze tří jednotek, hlavní vily, apartmánu a studia, které nabízejí ubytování až pro 20 osob.

Hlavní vila, skládá z 6 ložnic (3 ložnice s 2 samostatnými lůžky každý a 3 ložnice s manželskou postelí), které nabízejí ubytování pro 12 osob. Čtyři ložnice mají vlastní koupelnu, zatímco zbývající dvě ložnice mají společnou koupelnu. Plně vybavená kuchyň s velkým kuchyňským stolem může pohodlně usadit 6 osob. K dispozici je prostorný otevřený obývací pokoj s velkým jídelním stolem až pro 8 osob.

Apartmán, je napojen na hlavní vilu a má přímý přístup k bazénu a zahradě. Se svými 3 ložnicemi (2 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s jednolůžkem plus rozkládací postel) nabízí ubytování pro 6 osob. Jeden dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má vlastní koupelnu, zatímco ostatní dvě ložnice mají společnou koupelnu. Obývací prostor je rozložen do dvou pater. K dispozici je prostorná obývací/jídelní místnost s TV a plně vybavená kuchyň se snídaní-bar v přízemí. V prvním patře je další obývací pokoj s TV, ze kterého máte přímý přístup na velkou terasu s nádherným výhledem na oceán. K dispozici je gril na dřevěné uhlí pro exkluzivní použití a zahradní stůl pro 6 osob.

Studio, má také přímý přístup k bazénu a zahradě. Má velký dvoulůžkový pokoj (160 cm), kuchyňský kout a koupelnu.

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu či covidových situací, fakultativní výlety (aktuální nabídka a ceny na dotaz), svoz z / na Letiště Václava Havla, pobytovou taxu (splatná na místě v EUR).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (platba v EUR na místě dle aktuální sazby).

POZNÁMKA

INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ:

Předběžný letový řád
Jedná se o předběžný letový řád. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

Let je zajištěn leteckou společností Smart Wings. Smart Wings je přepravce létající pro společnost Travel Service, která je součástí Icelandair Group. Přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800.

PALUBNÍ ZAVAZADLA
Každý cestující si může vzít na palubu jedno příruční zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg (např. 56 x 45 ⨉ 25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm vč. obalu). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 ⨉ 120 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Poplatky za doplňkové služby a Všeobecné přepravní podmínky
Pravidla přepravy najdete na webových stránkách dopravce: https://smartwings.com/cs/cestovni-informace/

Letecká přeprava – obecné podmínky
Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

STORNOPOPLATKY
Tento zájezd je individuálním zájezdem dle bodu 6.5. Obchodních podmínek společnosti DAEN s. r. o., kdy je CK oprávněna požadovat po zákazníkovi stornopoplatek ve výši 100 % z ceny zájezdu bez ohledu na dobu odstoupení od smlouvy. Pro tento konkrétní zájezd stanovujeme Stornopoplatky následovně:
a) více než 60 dnů – 1 000 Kč/osoba,
b) 59 dnů až 45 dnů – 25 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu,
c) 44 dnů až 31 dnů – 50 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu,
d) 30 dnů až 14 dnů – 75 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu,
e) méně, než 13 dnů – 100 % ze sjednané ceny zájezdu či služeb cestovního ruchu.

V každém z výše uvedených případů (a-d) je zákazník též povinen uhradit celou výši ceny cestovního připojištění (pokud má sjednáno prostřednictvím CK).

Do délky časového období pro výpočet odstupného se započítává i den, kdy došlo ke stornování zájezdu. Nezapočítává se však den zahájení zájezdu.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami. Nabízíme letecké pobyty se cvičením či zdravým pohybem v přímořských destinací s bohatým programem.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení