Tatranská Lomnica - vila ĽUDMILA

od 620
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Proč právě sem?
  • komfortně zařízené apartmány
  • v centru Vysokých Tater
  • přímo u kabinové lanovky na Skalnaté pleso
  • možnost objednání snídaně
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V tiché části Tatranské Lomnice vzdálené jen několik minut od sjezdovky.

POLOHA

Nachází se v tiché části Tatranské Lomnice vzdialene jen několik minut od centra, asi 750 m od Vily Beatrice, kde je společná recepce, jídelna na snídani, sauna a půjčovna kol.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

úschovna lyží a kol, Wi-Fi (zdarma). Hosté využívají služeb hlavní budovy - vily Beatrice.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a 2lůžková studia s možností přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kuchyňka (pokoje sdílená), Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet, ve vile Beatrice).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí – fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, golf, minigolf, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Tatranská Lomnica - 1 km, Jakubkova lúka (Starý Smokovec) - 6,7 km, Štrbské Pleso - 22,4 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, vratnou zálohu, závěrečný úklid, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

vratná záloha (70,- €/APT/pobyt), pobytová taxa (1,- €/os./noc), závěrečný úklid (12,- €/pokoj/pobyt).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování - pronájem apartmánu (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky. BONUS: sleva do restaurace Koliba Kamzík, ve Starém Smokovci v hodnotě 15 %.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení