Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

hotel se nachází 100 metrů od břehu Moson-Dunaje. Nedaleko centra města Györ (800 m) a termálních lázní Rába Qelle - léčebného a zábavního centra (1000 m)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, restaurace, letní terasa, úschovna kol, uzavřené parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), vybavená kuchyňka (vařič, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, kávovar, toustovač, varná konvice), obývací pokoj s jídelním koutem, TV-SAT, ložnice, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyň)

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x nebo 7x ubytování (dle výběru pobytu), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,50 €/os./den)


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie,
díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Zdejší lázně RÁBA QUELLE Termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé
alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Lázně jsou otevřeny celoročně Ne.-Čt. (9:00 - 20:00 hodin), v Pá., So. a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení