Velká Lomnica NATUR Resort

od 615
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Golf: 1000 m
Novinka
Středisko zimních sportů: 16000 m
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nově vybudované apartmány a dvoupatrové domky
  • rajská příroda s jedinečnou atmosférou
  • v blízkosti hor i města
  • lyžařské středisko Tatranská Lomnica a Jakubkova lúka
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dovolenkový resort se nachází mezi Velkou a Tatranskou Lomnicí a svou polohou cca 7 km do Tatranské Lomnice patří mezi oblíbené lokality ve Vysokých Tatrách.Poloha resortu je vhodná pro každého, ať už vyhledává samotu, blízkost hor nebo města. Stylové apartmány pro 2 osoby jsou vybaveny ložnicí s manželskou postelí a skříní, koupelnou se sprchou a WC, obývacím prostorem s TV a sedačkou spojeným s plně vybavením kuchyňským koutem. Dvoupatrové domky standard a superior jsou vybaveny vstupní chodbou, samostatným obývacím prostorem s TV, plně vybavenou kuchyňkou. Na patře se nachází ložnicový prostor.

POLOHA

Velká Lomnice patří mezi větší podtatranské obce, nacházející se jen 8 km severovýchodně od Popradu. Velká Lomnice je jedna z nejstarších spišských obcí s množstvím památek jako např. římskokatolický kostel, evangelický kostel, pozdně zámečku a mnoho dalších. Atraktivita obce souvisí s překrásnou panoramatem Vysokých Tater spolu s bohatým sportovním vyžitím. Návštěvníky okouzlí přírodní krása Vysokých Tater, lanovka až na vrchol Lomnického štítu nebo adrenalin na bobové dráze. Relax i zábavu si vychutnáte v blízkém Aquafun parku nebo v oproti stojícím špičkovém golfovém areálu Black Stork, který nabízí profesionální 27-jamkové hřiště.V zimním období sporty v lyžařském středisku Tatranská Lomnica nebo ve Starém Smokovci na svazích lyžařského střediska Jakubkova lúka. V zimním období si užijete zimní sporty v lyžařském středisku Tatranská Lomnica nebo ve Starém Smokovci na svazích lyžařského střediska Jakubkova lúka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, infocentrum, prodej suvenýrů a doplňkových služeb, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), pro děti: dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové apartmány (1 ložnice, 1 obývací prostor, možnost až 2 přistýlek) a dvoupatrové 4 - 6lůžkové domky Standard a Superior (1 obývací pokoj, 2 ložnice, možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén, ručníky, žehlící prkno), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), plně vybavená kuchyň (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska, elektrický sporák, myčka nádobí - jenom domky), jídelní kout, obývací prostor, terasa. Domek Superior navíc: jídelna, třetí ložnice, druhá koupelna, pračka, sušička.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (plně vybavená kuchyň).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: turistika, výlet (Skalnaté pleso, Lomnické sedlo, Lomnický štít - do 20 km), bobová dráha, golf (areál Black Stork - cca 13 min. od resortu), AquaFun park (2,5 km od resortu).

CENA ZAHRNUJE

ubytování, spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (0,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Parkování v areálu resortu (zdarma).
Ubytování domácích mazlíčků není možné.
Tatry Card: 5 EUR / osoba / 4 dny.
Soukromá sauna ve Velkém Slavkově / Tatranské Lomnici: 15 EUR / 90 minut.
Dětská postýlka, polštář, peřina: 15 EUR / pobyt.
Soft úklid (podlaha, koupelna / WC, vysypání odpadků): 7 EUR / den.
Výměna osušek: 2 EUR / 1 ks.
Výměna ložního prádla: 3 EUR / lůžko.
Odvoz z letiště / na letiště: 15 EUR / auto (oznámit emailem nebo telefonicky nejpozději 2 dny předem)


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení