Proč právě sem?

Filtr

Popis

Balaton je největší jezero ve střední Evropě, právě pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře (Magyar tenger). V jezeře žije více než padesát druhů ryb, přičemž králem zdejších vod je candát. Na rybaření vyplujete z přístaviště BL YACHT CLUB, které nachází na východním pobřeží Balatonu ve městě Balatonkenese. Lovíme z lodi predátory živou nebo mrtvou návnadou, woblerem, pryžovou rybou nebo twisterem od pobřeží ze vzdálenosti 300-400 metrů. Většinu našich úlovků tvoří candát, kapr, amur, štika, cejn, úhoř a sumec. Vaši spokojenost z rybolovu zajistí zkušený kapitán a nejnovější radary. Kapitáni po kratším nebo delším hledání spustí kotvy a pokud místo nepřinese požadovaný výsledek, ulovenou rybu, tak vyhledávají další a další místa.


Grand Fishing Tour – 7 dní/6 nocí
7denní rybářská túra (1-6 osob)

Program: příjezd v sobotu, 6x ubytování v hotelu BL Yacht Club 4* s polopenzí od 14:00 hodin, odpoledne seznámení s týmem, představení týdenního programu, občerstvení. Rybářské dobrodružství začíná v neděli a končí v pátek krátkým rybolovem z lodi, přibližně 15:00. Na lodi se zdržuje současně 3-6 osob a rybářský průvodce.


Fishing Tour – 3 dny/2 noci nebo 4 dny/3 noci

Pro rybáře, kteří nedokážou svému hobby věnovat celý týden (1-6 osob)
Program: příjezd libovolný den, 2x nebo 3x ubytovaní v hotelu BL Yacht Club 4* s polopenzí od 14:00 hodin, jednotlivá rybářská dobrodružství budou rozložená individuálně dle volné kapacity a přání klienta. Na lodi se zdržuje současně 3-6 osob a rybářský průvodce.

Poloha

BL YACHT CLUB se nachází na východním pobřeží Balatonu ve městě Balatonkenese.

Vybavení ubytovacího zařízení

restaurace, kavárna, bar, sluneční terasa, gril terasa, soukromá pláž, zahrada, wellness (finská a infra sauna, vířivka), fitness, hotelové parkoviště.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s balkónem a výhledem na jezero, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Stravování

polopenze (snídaně – bufet, oběd nebo večeře – 3chodové menu), za poplatek možnost občerstvení na lodi (sýr, klobása, uherák, zelenina, pečivo), platba u kapitána.

Pláž

soukromá pláž přímo u hotelu.

Cena zahrnuje

6x, 3x nebo 2x ubytování s polopenzí, 6x, 3x nebo 2x rybaření na lodí rybářským průvodcem a kapitánem, parkování. služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje

dopravu, kompletní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1.60,- €/os./den), povolení k rybolovu (26.000,- Ft/10 dní, 15.000,- Ft/3 dny, 13.000,- Ft/2 dny).

Poznámka

Příplatky: zapůjčení rybářské náčiní (10,- €/den), čištění ryb (20,- €/týden/osoba, bez ohledu na množství ryb).
Pro rodinné příslušníky (nerybáře) možnost ubytování s polopenzí v hotelu BL Yacht Club 4* (informace o ceně v CK DAEN).


Pobytové balíčky


Program: příjezd v sobotu, 6x ubytování v hotelu BL Yacht Club 4* s polopenzí od 14:00 hodin, odpoledne seznámení s týmem, představení týdenního programu, občerstvení. Rybářské dobrodružství začíná v neděli a končí v pátek krátkým rybolovem z lodi, přibližně 15:00. Na lodi se zdržuje současně 3-6 osob a rybářský průvodce.


Program: příjezd libovolný den, 2x ubytovaní v hotelu BL Yacht Club 4* s polopenzí od 14:00 hodin, jednotlivá rybářská dobrodružství budou rozložená individuálně dle volné kapacity a přání klienta. Na lodi se zdržuje současně 3-6 osob a rybářský průvodce.


Program: příjezd libovolný den, 3x ubytovaní v hotelu BL Yacht Club 4* s polopenzí od 14:00 hodin, jednotlivá rybářská dobrodružství budou rozložená individuálně dle volné kapacity a přání klienta. Na lodi se zdržuje současně 3-6 osob a rybářský průvodce.


„Sláva Balatonu přichází zpět“

Balaton po Budapešti je nejnavštěvovanějším místem Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostím rozvinutím plachet. Jde o největší jezero ve střední Evropě, na délku má 78 km, šířka dosahuje až 14 km a délka pobřeží 236 km. Voda je zde v létě příjemně teplá díky poměrně mělkému dnu (průměrná hloubka je 3 m). Na severu přechází voda prudčeji do hloubky a po 30 až 50 metrech se již nedosáhne na dno. Na jižním břehu se voda svažuje do hloubky pozvolněji. Pobřeží jezera se využívá jako lázeňská oblast. Balaton nabízí ojedinělou možnost oddechu pro rodiny s dětmi, romantiky nespočetnými vyhlídkami, milovníky vodních sportů, cyklisty a zábavu až do rána. Vedle koupání, plachtění a windsurfingu nejoblíbenějším sportem je rybaření, vodní lyžování či wakeboarding. Najdeme tu i jedno z nejkrásnějších golfových hřišť nebo můžeme cestovat některou z lodí, které se pravidelně plaví po Balatonu. Motorové čluny jsou zde zcela zakázány. Teplota vody málokdy klesá pod 22 stupňů a na mělčinách se voda mnohdy prohřeje až ke dnu na 27-28 stupňů. Sladká voda vyhovuje lidem s přecitlivělou pokožkou. Kvalita vody je výborná. Mnoho pláží bylo oceněno „modrou vlajkou“ za čistotu. Na severu dno padá poměrně rychle do hloubky, po 30 až 50 metrech se již nedosáhne na dno. Na jižním břehu se voda svažuje do hloubky pozvolněji a lze brouzdat desítky metrů po kolena, proto tuto oblast vyhledávají rodiny s dětmi a mládež. Plážové areály nabízejí ohromné sportovní vyžití a zábavu, což nadchne nejen děti, ale také jejich rodiče. Den zakončíte báječným jídlem a posezením v místních sklípcích a restauracích, kde podávají tradiční guláš, halászlé a jiné dobroty. O zábavu se vám postarají houslisté s rytmem čardáše nebo folklórní skupiny, které vás naučí místní tance. Mezi oblíbená místa patří na jihu Balatonlelle, Balatonberény a Siófok, který je proslavený svou tržnicí a kde se nachází Surfbeach – nejvýhodnější pobřežní úsek v Maďarsku na kitesurfing a windsurfing.
Na severním pobřeží neváhejte navštívit Balatonfüred, Balatonalmádi nebo město Tihany na unikátním poloostrově, který dělí jezero téměř na dvě poloviny. Pár kilometru od jihozápadního cípu leží Hévíz, kde najdete největší evropské termální jezero, které je přírodním zázrakem s plochou 4,4 hektaru a teplotou 33 až 35 stupňů. Kvetou tu indické rudé lekníny od začátku léta až do konce listopadu, které se staly symbolem Hévízu. Ve východním cípu Balatonu v městečku Keszthely můžete navštívit třetí nejrozsáhlejší zámek v Maďarsku. Hrabě Tasziló Festetic chtěl uctít svou novomanželku a zvětšil plochu zámku na dvojnásobek, což znamenalo na 101 pokojů. Vyhledávaným zážitkem je pozorování západu slunce z východního cípu jezera přes celou jeho hladinu. Nejkrásnějším přírodním úkazem kolem Balatonu stále zůstávají rozlehlé vinice, kde se rodí silné a chutné víno. Všude najdete tradiční pochutiny a dobré vínečko. Balaton má mnoho tváří a dovolenou si zde může naplánovat každý podle svých zálib.

Zamárdi se nachází na západní straně Siófoku na břehu Balatonu. Je vyhledáván rodinami s dětmi pro svou krásnou a klidnou atmosféru. Pro aktivní turisty je zde mnoho sportovních možností. Oblíbenou turistickou atrakcí je Köhegyi rozhledna.
Balatonfüred je lázeňské městečko na severním břehu Balatonu. Uhličitá léčivá voda Balatonfüredu je účinná při léčbě srdečních nemocí a nemocí oběhového systému. Městečko má příznivé podmínky pro turistické vycházky s možnosti zábavy. K dispozici jsou písečné pláže, obchody, jídelny, diskotéky, noční bary a vinárny. Nově zbudovaný aquapark s četnými atrakcemi je vhodný pro vyžití všech věkových skupin. Pokud hledáte místo pro pohodovou rodinnou dovolenou nebo víkend u vody a netrváte na mořské vodě, pak je Balatonfüred určitě dobrou volbou!
Badacsony - slavná vinařská oblast na severu Balatonu nabízející velký výběr vinných sklípků s možností ochutnávky vín.
Balatonakali je známá a rušná rekreační obec přímo u Balatonu, 20 km jihozápadně od Veszpremu, 15 km západně od Balatonalmadi, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli.
Keszthely malá, útulná, klidná rekreační obec v barokním stylu na břehu Balatonu. Nachází se zde zámek Keszthely, který láká k návštěvě.
Balatonszemes klidná rekreační obec na břehu Balatonu vhodná pro klidnou rodinnou dovolenou.
Siofók největší letovisko a turistické město, s několikametrovými plážemi, na jižním pobřeží Balatonu. Lázeňské město Siofók se táhne až k letovisku Balantonvilágos na východě a Balatonszéplak na západě.

Tipy na výlet:
• SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací
• ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení