Proč právě sem?

Filtr

Poloha

na samotném břehu, asi 500 m od centra města, v části Drveniku zvané Donja Vala. Směrem do centra vede promenáda plná stánků se suvenýry. V nedaleké centrální části je samoobsluha, pošta, trafika, pekárna, cukrárna a další. Příjemnou procházkou se dostanete do druhé části Drveniku – Gornje Vale, která má obdobný charakter jako Vala Donja.

Vybavení ubytovacího zařízení

vnější a vnitřní restaurace se zastřešenou terasou s výhledem na moře, Wi-Fi (zdarma – poskytuje město, bez záruky CK). Parkování je zabezpečeno poblíž hotelu Quercus

Vybavení pokoje

2lůžkové apartmány s možností 1 až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), obývací pokoj s kuchyňským koutem (vařič, lednice), TV-SAT, klimatizace (za poplatek).
APT 1/2+2 (1. patro) navíc - ložnice (se 2 lůžky), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek), velký balkón na mořskou stranu (výhled omezen stromem);
APT 1/2+1 (2. patro) navíc - mezanin (se 3 lůžky), balkón na Biokovo, do klidné ulice;
APT 1/2+1, APT 1/2+2 (2. patro) navíc - mezanin (manželská postel), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek, doporučujeme pro děti do 12 let), balkón na mořskou stranu;
APT 1/2+2 (2. patro) navíc - mezanin (manželská postel), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek, doporučujeme pro děti do 12 let), balkón na mořskou stranu z užší strany, na boku objektu

Stravování

polopenze (snídaně – jednoduchý bufet, večeře – výběr ze 2 menu (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert)), možnost dokoupení plné penze na místě (oběd – á la carte)

Pláž

větší oblázková pláž začíná přímo před penzionem, je lemována borovicemi, v jejichž stínu se nachází další možnost příjemného posezení v předzahrádkách přilehlých barů a restaurací. Na pláži možnost zapůjčení šlapadel a lehátek (za poplatek). U vzdáleného konce pláže je trajektiště, ideální příležitost pro individuální výlety na ostrovy Hvar (Sučuraj) a Korčulu (přístav Dominće u města Korčula, kam je to 3 km)

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, 1x týdně výměnu ručníků, závěrečný úklid, jednorázový přihlašovací poplatek (1,- €/os.)

Cena nezahrnuje

dopravu (2490,- Kč/os.), pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), nápoje k večeřiPoloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Drvenik je příjemné městečko nacházející se jen 29 km jižně od Makarské. Je situován mezi přikrými hřbety hory Biokovo a mořským břehem s nádhernými plážemi. Může vám nabídnout typické jihodalmatské oblázkové pláže, domácí konoby, restaurace nebo příjemné kavárny a cukrárny k dovolenkovému odpočinku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení