Proč právě sem?

Filtr

Poloha

hotelový komplex 4 pavilonů Funtana, mírně se svažující k blízké pláži.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, klimatizace, terasa, aperitiv bar, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (zdarma na recepci a u bazénu), venkovní bazén s mořskou vodou, pro děti – miniklub, bazén, hřiště, videohry, trampolína; celodenní animační program pro děti i dospělé (kromě soboty), stánek s novinami, supermarket, parkoviště.

Vybavení pokoje

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard a Superior, rodinné pokoje (2/4 SWC, 2 propojené 2lůžkové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), možnost přistýlky (Superior), TV-SAT, klimatizace, trezor, balkón s výhledem na moře. Pokoje Superior – cena na vyžádání.

Stravování

ALL INCLUSIVE (snídaně 7:00-10:00, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-21:00 - bufet, oběd a večeře navíc místní točené nápoje;12:00-16:00 lehká jídla: těstoviny, rizoto, letní saláty a grilované maso; 17:00-18:00 sendviče, pizza, pečivo; 10:00-22:00 zmrzlina, káva, čaj; 10:00-24:00 místní točené nápoje, 21:00-24:00 navíc místní tvrdý alkohol).

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s ALL INCLUSIVE, využití sportovních zařízení v komplexu, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu, parkování.

Cena nezahrnuje

dopravu (2090,- Kč/os.), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


FUNTANA: malá rybářská vesnička je příležitostí pro každého turistu, který se touží, kromě odpočinku seznámit s místními lidmi. Ve většině rodinných domů jsou zajímavé restaurace, které nabízejí místní stravu. Ve Funtaně je info-centrum, supermarket, lékárna a malé krámky s ovocem a zeleninou, pečivem, drobným zbožím. Ve Funtaně je velký Dinopark s dalšími atrakcemi pro děti, jako jsou 3 kolotoče, dětské hřiště, dále dětská lanovka, projížďky na poníkovi, istrijské kozy a v neposlední řadě v ceně vstupenky je také vystoupení kouzelníků a artistů v show aréně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení