Proč právě sem?

Filtr

Poloha

uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, ve známé vinařské oblasti

PÁLAVA - leží uprostřed prastaré kulturní krajiny jižní Moravy, která patří k nejdéle osídleným místům českých zemí. Mezi dnešními Dolními Věstonicemi a Pavlovem existovala pravěká tábořiště lovců mamutů, po nichž zbyly nejen skládky mamutích kostí a pozůstatky ohnišť, ale i světoznámá soška Věstonické venuše. Právě v této oblasti se objevili i první zemědělci, naopak ve středověku patřil zase Mikulov k nejvýznamnějším moravským městům a dodnes zůstává střediskem moravského vinařství.
Chráněná krajinná oblast Pálava byla vyhlášená v roce 1976.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, sál, wellness centrum (whirlpool, finská sauna, bylinná parní lázeň, zábaly, masáže), kosmetika, dětská postýlka, venkovní posezení, úschovna kol a lyží, parkoviště, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (některé pokoje, za poplatek na místě). 3lůžkové apartmány (popis a cena na vyžádání)

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet nebo servírovaná dle obsazenosti hotelu, večeře - výběrem ze 4 menu)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí hotelu je mnoho značených turistických a cyklostezek všech náročnostíl.
Jedinečný Aqualand Moravia v 17 km vzdálených Pasohlávkách láká k návštěvě největšího vodního zábavního parku na Moravě. Požádejte si o kupón na 10% slevu na recepci hotelu.
Podvečerní a večerní chvíle rádi prožijete na hotelové letní terase, kde pro vás připravují pestrý program na celé prázdniny v podobě degustace vín, grilování, posezení u cimbálu nebo s country kapelou. Případně si můžete zajít zahrát bowling do nedalekého bowlingbaru.

CENA ZAHRNUJE

2x až 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), 1x kávu a moučník, 1x wellness proceduru (sauna, masážní vana, whirlpool, bylinná parní lázeň, rašelinový zábal, zábal zad ze včelího vosku), parkování, místní poplatek

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatek za psa/kočku (200,- Kč/noc - platba na místě), příplatek za neobsazené lůžko - cena na vyžádání.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 1x wellness proceduru


Cena balíčku Pobyt (6, nocí) zahrnuje navíc: 2x wellness proceduru, 1x láhev vína


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení