Proč právě sem?

Filtr

POPIS UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel Hvězda je jednou z nejkrásnějších budov Mariánských Lázní, je postavena kolem roku 1905. Hotel najdete v nádherném prostředív blízkosti kostela Nanebevzetí panny Marie na Goethově náměstí. Na tomto náměstí se slavný německý básník poprvé setkal se svou láskou, Ulrikou. Health Spa Resort Hvězda je ideální destinací pro Vaši lázeňskou dovolenou.

Poloha

Hotel v bezprostřední blízkosti kolonády je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou propojeny koridorem s dalšími hotely tohoto největšího historického lázeňského resortu ve střední Evropě (Nové lázně, Centrální lázně a Maria spa).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, 2 letní terasy, atrium, ordinace lékařů, léčebné oddělení Neapol Spa Centre (minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba, Balbínův minerální pramen pro koupele a pitnou kúru), Wi-Fi (zdarma), Aqua wellness centrum (největší hotelový bazén (150 m2), whirlpool, 2 sauny, pára, tepidárium), solná jeskyně, kadeřnictví, kosmetické studio. Fittness (Nové Lázně), Římské lázně se 3 bazény (Nové lázně).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Premium (vhodné pro alergiky), Superior Plus (výhled na náměstí), Suite (ložnice a obývací pokoj), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, pantofle, TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), set na kávu a čaj a žehlící set (kromě Superior), klimatizace (Premium jižní strana), bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

Indikace a léčba

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, golf, lyžování běžecké a sjezdové (Snowhill 200 m), paintball, tenisové kurty.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, welcome drink, vstup do hotelových bazénů a saun, pravidelné hudební večery v hotelech, přednášky, kulturní programy, animační programy ve fittness centru a bazénu, výlety a vycházky městem s průvodcem. Při ubytování 21 a více nocí 5% sleva.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek


Pobytové balíčky


Cena balíčku Mini relax (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2).


Cena balíčku Minikúra (3 - 6 dní) zahrnuje navíc: 2x procedura na noc, např. (masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň).


Cena balíčku Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, lékařské vstupní a závěerečné vyšetření vč. závěrečné lékařské zprávy, kontrolní vyšetření a laboratorní vyšetření podle potřeby, 24 léčebných procedur týdně dle doporučení lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru, 24hod lékařskou pohotovostní službu a službu zdravotní sestry.


Cena balíčku Relaxační lázeňská dovolená (7 a více nocí) zahrnuje navíc: základní lékařské a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru.


Cena balíčku Štíhlá linie (7 a více nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi (speciální redukční dieta, plán stravování, 1x denně bylinný čaj), osobní konzultace s výživovým odborníkem, vstupní a výstupní lékařská prohlídka, rozšířené laboratorní vyšetření, konzultace s osobní trenérem včetně stanovení cvičebního plánu (úvodní a závěrečné měření), 27 léčebných procedur (3x Icoone ošetření těla - lymfatická drenáž, 2x Body analyzer, 3x léčebný tělocvik - individuální, 2x anticelulitidní masáž se zábalem, 3x nordic walking, 2x suchá plynová lázeň CO2, 4x fitness individuální trénink, 3x minerální koupel s přírodním CO2, 3x lymfapress, 2x klasická masáž celková). Doporučená délka pobytu 3-8 týdnů.


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení