Jihlava - MAHLERŮV penzion NA HRADBÁCH

od 690
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • komfort a pohodlí v přátelské a útulné atmosféře
  • luxus v soukromém wellness jen pro Vás
  • v tiché části historického centra města Jihlava
  • pokoje mají jedinečnou atmosféru a styl
Načítání ...

POLOHA

v klidné a tiché části historického centra Jihlavy, s výhodnou polohou, nedaleko Masarykova náměstí, ZOO a nově otevřeného největšího nákupního centra na Vysočině - City parku Jihlava.

Město Jihlava, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem kraje Vysočina. Město má přes 50 tisíc obyvatel. Mezi významné památky patří: kostel sv. Jakuba Většího, kostel sv. Ignáce s kolejí, radnice, měšťanské domy ze 13.-.16.století, opevnění města, jihlavské podzemí a další. V okolí města nalezneme mnoho zajímavých míst. Architektonickým skvostem je město Telč, jehož historické centrum bylo spolu s renesančním zámkem zapsáno v roce 1992 na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, stolička, nádobí, strava a video - pohádky; úschovna kol, privátní relaxační centrum (whirlpool, infra sauna, parní lázeň, zážitková sprcha, vyhřívané lavice, koloroterapie), akcepce platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové (možnost přistýlky), 2lůžkový s terasou a 3lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, DVD, minibar, Wi-Fi (zdarma). 3 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: v okolí - Vodní ráj (2,5 km), tenis, squash, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, masáže, půjčovna lyží, lyžařský areál Šacberk (8 km), kluziště, rybolov, hrady - zámky.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, pobyt s domácím mazlíčkem (pes/kočka), parkování, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný.


Kraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami.

Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO.

První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem.

V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek.

CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení