3 denní relax v lázních Bükfürdő, hotel Répce Gold - autobusem

od 4 099
doprava Autokarem
strava Polopenze
Náš TIP
Autobusová doprava
Bazén
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výhodná cena
  • vstup do léčebné i zážitkové části lázní ZDARMA
  • do lázní pohodlně v županu přímo z hotelu
  • neomezený vstup do hotelového wellness ostrova

Filtr

Popis

Krásný pobyt v maďarských lázních s odvozem tam a zpět autobusem z Českých Budějovic.

3 denní zájezd obsahuje polopenzi formou bufetu, vstupenku do léčebné i zážitkové části lázní Bükfürdő. Budete bydlet v pěkném hotelu Répce Gold**** odkud lze projít přímo chodbou do léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Budete mít k dispozici i hotelový wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirpool, parní kabina).

Areál lázní nabízí termální lázně kryté, polokryté i otevřené bazény s léčivou vodou, ale i plavecké a dětské bazény se skluzavkou a tobogány. Lázně jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní. Jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C.

Bükfürdó lázně nabízejí perfektní relaxaci pro všechny generace.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, bar, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, strava, herna, X-Box, hračky; Wellness ostrov (bazén, whirlpool, perličková koupel, finská sauna, infrasauna, parní kabina, ledová sprcha), solárium, solná komora, masáže, kosmetika, parkoviště, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón (některé pokoje).

Stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet).

Sport a volný čas

šipky, biliár. V okolí - stolní tenis, pétanque, dětské hřiště, basketbalové a volejbalové hřiště, Nordic Walking, turistické a cykloturistické trasy, jízda na koni, golf, bowling.

Cena zahrnuje

autobusovou dopravu z Českých Budějovic, 2x ubytování s polopenzí, vstupenku dle počtu nocí do Termálních Lázní Bük zóna I. a II. (léčebná a zážitková část), volný vstup do hotelového Wellness ostrova (bazén, sauna, whirlpool, parní lázeň, finská a infrasauna), animační program a sportovní program dle aktuální nabídky, zapůjčení županu, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu, zálohu na vstup do termálních lázní, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Povinné úhrady na místě

Pobytová taxa (2 €/os./noc), záloha na vstup čipové hodinky pro do termálních lázní (cca 200,- Kč/1 hodinky).


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení