Praha 1 - Hotel U Zlaté Podkovy

od 800
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 9 let
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • privátní ubytování na Královské cestě
  • restaurace s atmosférou staročeské pivnice
  • v centru Prahy jen 5 minut chůze od Pražského hradu
  • přátelský a profesionální personál
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vychutnejte si atmosféru metropole s výhledem na Pražský hrad a Královskou cestu.

Původně renesanční dům vznikl mezi 16. a 17. stoletím, později byl barokně upraven. Nyní po velmi zdařilé rekonstrukci se zachováním historických prvků a ducha Malé Strany, kouzlo Nerudovy ulice je přeneseno do interiéru hotelové restaurace, chodeb i pavlačí. Skvělá lokalita, hosté mohou obdivovat renesanční a barokní domy v sousedství. Restaurace s atmosférou staročeské pivnice U Zlaté Podkovy nabízí tradiční české jídlo i mezinárodní kuchyně.

POLOHA

Privátní ubytování na Královské cestě, nedaleko od Pražského hradu v samotném centru Prahy, v historické Nerudově ulici. Poloha hotelu umožňuje dojít pěšky k hlavním památkám Malé Strany, včetně chrámu sv. Mikuláše a Petřínské rozhledny.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace se zahrádkou, bar, salónek, Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, stolička a strava; parkování a garáž (na vyžádání, 0,1 - 1,2 km), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková studia (výhled Nerudova ulice), 4lůžkové apartmány (2 pokoje, výhled Královská cesta) a 4lůžkový Penthouse (Královský mezonetový apartmán s výhledem na Hrad), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), vybavená kuchyňka (základní nádobí, mikrovlnná trouba - pouze u 2 pokojů, varná konvice, varná deska, chladnička), klimatizace (některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka). V místní restauraci se zahrádkou podávají tradiční česká jídla i mezinárodní kuchyni.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, OC Palladium, O2 arena Praha, Aquapalace.

Další nejkrásnější pražské památky se od hotelu nacházejí v pochozí vzdálenosti několika minut.
Blízkost pražské veřejné dopravy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (mimo areálu hotelu).

Restaurace je zcela nekuřácká, zahrádka je otevřena v letních i zimních měsících.

UBYTOVÁNÍ I PRO SKUPINY, AŽ DO 45 OSOB


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem apartmánu) v počtu dle zvolené délky pobytu, každodenní úklid.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
3 hodnocení
9,7 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Sampus1, 13.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Samohýlová Zdenka, 13.03.2018
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vlaďka, 13.03.2018