Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Leží na pobřeží ve středisku Punta, cca 1 km od centra Umagu. Hotel je po rekonstrukci, klimatizovaný a nabízí bohatý kulturní a sprtovní program.

POLOHA

cca 1 km od centra Umagu, ve středisku Punta, leží přímo na moři. Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hot. trezor, aperitiv bar, klimatizovaná hotelová restaurace, restaurace á la carte na pláži, lobby bar, snack bar u bazénu (otevřen od června do poloviny září), obchod se suvenýry a tiskem, internetový koutek na recepci (zdarma), 2 venkovní bazény s mořskou vodou (z toho jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma, limitovaný počet), animační programy pro děti (mini club pro děti 5-12 let od poloviny června do začátku září), sportovní programy (např. aqua aerobic, různá cvičení), kulturní programy (různé prezentace, ochutnávky vín apod. v červenci a srpnu), večerní programy s živou hudbou (od poloviny června do začátku září). Mimo hlavní sezónu jsou programy v menším rozsahu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Premium, Superior a Classic, Family (1 místnost - manželská postel a 2 rozkládací křesla) a Connected (dvě dvoulůžkové ložnice spojené vnitřními dveřmi, 2 koupelny, 2 balkony, v každé ložnici je ještě rozkládací křeslo) pokoje, přistýlka (některé pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), balkón, klimatizace, SAT-TV, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Možnost bezbariérových pokojů v přízemí hotelu.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet bez nápojů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

3 tenisové dvorce, škola tenisu, vodní sporty, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol a další.

PLÁŽ

přímo na pobřeží, pláže jsou upravené, betonová plata nebo travnaté v borové háji, část pláže písečná, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu, dopravu v případě autobusové dopravy.

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), dopravu a parkování v případě vlastní dopravy.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

za parkování (1,- €/auto/den).

POZNÁMKA

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání). Dítě do 9 let bez nároku na lůžko v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA (pokoj Classic). Dítě do 12 let na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA (pokoj Premium, Superior, Family, Connected).Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení