Proč právě sem?

Filtr

Poloha

cca 1 km od centra Umagu, ve středisku Punta, leží přímo na moři. Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, hot. trezor, aperitiv bar, klimatizovaná hotelová restaurace, restaurace á la carte na pláži, lobby bar, snack bar u bazénu (otevřen od června do poloviny září), obchod se suvenýry a tiskem, kadeřnictví, kosmetika, internetový koutek na recepci (zdarma), 2 venkovní bazény s mořskou vodou (z toho jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma, limitovaný počet), animační programy pro děti (mini club pro děti 5-12 let), sportovní programy (např. aqua aerobic, různá cvičení), kulturní programy (různé prezentace, ochutnávky vín), večerní programy s živou hudbou. Mimo hlavní sezónu jsou programy v menším rozsahu.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje Premium a Classic, Family (1 místnost - manželská postel a 2 rozkládací křesla) a Connected (dvě dvoulůžkové ložnice spojené vnitřními dveřmi, 2 koupelny, 2 balkony, v každé ložnici je ještě rozkládací křeslo) pokoje, přistýlka (některé pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), balkón, klimatizace, SAT-TV, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Možnost bezbariérových pokojů v přízemí hotelu.

Stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet).

Sport a volný čas

3 tenisové dvorce, škola tenisu, vodní sporty, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol a další.

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

dopravu (od 2200,- Kč/os.), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Poznámka

Příplatky: za parkování (1,- €/den/platba na místě).

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání). Dítě do 9 let bez nároku na lůžko v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA (pokoj Classic). Dítě do 12 let na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA (pokoj Premium, Superior, Family, Connected).Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení