Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel je přímo na pláži, obklopen středomořskou vegetací, cca 2,5 km od centra města ve středisku Katoro. Je plně klimatizovaný.

POLOHA

cca 2,5 km od centra města, ve středisku Katoro, přímo na moři, obklopen středomořskou vegetací. Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, klimatizace, centrální restaurace, lobby bar, restaurace á la carte, snack bar "Bellavista" se sluneční terasou, 2 venkovní bazény se sladkou vodou (z toho jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), stánek se suvenýry, směnárna, bankomat, nabídka výletů, internetový koutek, bohatá celodenní a večerní animace pro dospělé a děti a zábavní večery (mimo sezónu v menším rozsahu), mini klub (pro děti 5-12 let) půjčení stolních her, pro děti: mini klub (zdarma), parkování.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje: Premium, Classic a Classic plus (Plus: větší postel), Superior a Family, možnost přistýlky (některé pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma). 2 pokoje bezbariérové.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE (snídaně, oběd, večeře – bufet (u obědů a večeří točené domácí nápoje - červené a bílé víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj), rychlé občerstvení u bazénu cca 11:00-17:00 hod., u obědů a večeří domácí točené nealkoholické a alkoholické nápoje, káva espresso a čaj v baru u bazénu 11:00-17:00 hodin a v Lobby baru 8:00-23:00 hodin, 1x týdně po předchozí rezervaci večeře "á la carte" dle vlastního výběru na terase BELLAVISTA (jen v případě hezkého počasí)).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisové dvorce* (2 zakryté), stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, badminton*, Nordic Walking*, půjčovna jízdních kol*, vodní sporty, vodní skluzavky, Mini club pro děti 5-12 let*.
*po předchozí rezervaci.

PLÁŽ

vzdálená 50 m, kamenité, betonová plata, místy ohraničené písečné pláže pro děti, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek). Na pláži je rampa pro vstup vozíčkářů přímo do moře.

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování s ALL INCLUSIVE, denně úklid pokoje, pobtovou taxu, Wi-Fi, sportovní aktivity, animační program, lehátka a slunečníky u bazénu, ručníky u bazénu (na kauci), v případě autobusové dopravy dopravu, dále stolní tenis, petanque, luostřelba, aerobik, jóga, pilates, aqua aerobik, různé stolní hry (šachy, domino, karty), po předchozí rezervaci tenis, badminkgton, jízdní kola, nordic walking, mini club.

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), v případě vlastní dopravy dopravu a parkování.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

kauce na plážový ručník, parkování 1 EUR/auto/den v případě vlastní dopravy.

POZNÁMKA

Animační programy od poloviny června do poloviny října.
Domácí zvířata NEJSOU POVOLENA.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení