Proč právě sem?

Filtr

Poloha

cca 2,5 km od centra města, ve středisku Katoro, přímo na moři, obklopen středomořskou vegetací. Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, klimatizace, centrální restaurace, lobby bar, restaurace á la carte, snack bar "Bellavista" se sluneční terasou, 2 venkovní bazény se sladkou vodou (z toho jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), stánek se suvenýry, kadeřnictví, směnárna, bankomat, internetový koutek, bohatá celodenní a večerní animace pro dospělé a děti a zábavní večery (mimo sezónu v menším rozsahu), půjčení stolních her, pro děti: mini klub (zdarma), parkování.

Vybavení pokoje

1 a 2lůžkové pokoje: Premium, Classic a Classic plus (Plus: větší postel), Superior a Family, možnost přistýlky (některé pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma). 2 pokoje bezbariérové.

Stravování

ALL INCLUSIVE (snídaně, oběd, večeře – bufet (u obědů a večeří točené domácí nápoje - červené a bílé víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj), rychlé občerstvení u bazénu cca 11:00-17:00 hod., domácí točené nealkoholické a alkoholické nápoje, káva espresso a čaj v baru u bazénu 11:00-17:00 hodin a v Lobby baru 8:00-23:00 hodin, 1x týdně po předchozí rezervaci večeře "á la carte" dle vlastního výběru na terase BELLAVISTA (jen v případě hezkého počasí)).

Sport a volný čas

tenisové dvorce (2 zakryté), pétanque, lukostřelba, aerobic, jóga, pilates, aqua aerobik, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, badminton, Nordic Walking, půjčovna jízdních kol, vodní sporty, vodní skluzavky.

Pláž

vzdálená 50 m, kamenité, betonová plata, místy ohraničené písečné pláže pro děti, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek). Na pláži je rampa pro vstup vozíčkářů přímo do moře.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení