Bük - Hunguest Hotel Répce

od 1 535
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Autobusová doprava
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo v areálu léčebných lázní
  • vytápěným průchodem přímo do lázní
  • na klidném místě, obklopen zelení
  • seniorské pobyty a slevy

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Répce je umístěný na tichém místě ve stínu stromů, přímo v areálu Léčebných lázní a Zážitkového centra Bükfürdő v Büku. Uzavřeným a vytápěným průchodem se hosté dostanou přímo do lázeňské zóny I (léčebné lázně a v létě venkovní bazén). Vstup do zóny II (zážitkový bazén) a zóny III (saunový svět) je za příplatek. Místní léčivá voda a příznivé klimatické podmínky jsou vyhlášeny po celé Evropě.

POLOHA

v klidné části obklopen zelení.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, společenská místnost, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), Wellness ostrov (bazén, vířivka, perličková koupel, sauna, parní kabina), fitness, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, úschovna a půjčovna kol, parkoviště s ostrahou, akceptace placeních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, minibar, možnost přistýlky. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zásaditá hydrouhličitanová léčivá voda jedinečného složení, s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru, uplatňuje se především při léčbě poruch pohybového ústrojí, gynekologických potíží a nemocí trávicího ústrojí.

Léčba: hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie, zdravotní gymnastika, různé druhy masáží, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

stolní tenis, fitness, hřiště na míčové hry, tenisové kurty, volejbalové plážové hřiště (v blízkosti hotelu); V okolí: Sportpark, golfové hřiště, zábavní park Napsugár, půjčovna kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, zapůjčení županu (1,5 €/den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu, zálohu na vstup do termálních lázní (200,- Kč/1 čipové hodinky/platba na místě)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 2,- €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

HOTEL JE KVŮLI ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI UZAVŘEN pravděpodobně do srpna 2022.

Pravidelná údržba bazénů ve veřejných lázních: 12.12. - 16.12.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití hotelového wellness, 1x vstupenku do Léčebné a Zážitkové části lázní Bükfürdö Theral&Spa na každou zaplacenou noc, sportovní a animační programy z nabídky během pobytu, parkování, Wi-Fi.


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
3 hodnocení
8,7 Ubytování
9 Služby
9,3 Poloha
10 Stravování
9,7 Personál
10 Čistota
Řazení
8,7
6 Ubytování 7 Služby 10 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michaela Štěpánková, 03.07.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marci, 12.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Svata, 12.03.2018