Čeladná - Hotel PROSPER

od 550
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 2000 m
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 15000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel v samém srdci Beskyd
  • krytý bazén a wellness centrum s masážemi
  • hotelová cukrárna s proslulými koláčky "Prosper"
  • venkovní zahrada s grilováním a dětským hřištěm
Načítání ...

POPIS

Hotel Prosper najdete v obci Čeladná na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Tato olast je svou malebnou krajinou a množstvím možných aktivit jednou z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v republice.

POLOHA

na náměstí v obci Čeladná, na úpatí Moravskoslezských Beskyd.

Obec Čeladná se nachází na úpatí Beskyd v okrese Frýdek-Místek. Rozkládá se na ploše 64 km2 a 2/3 této rozlohy pokrývají lesy.Vesnice má bohatou historii jejiž počátky sahají až do 15.století. V současné době je obec známá především svým golfovým hřištěm - PROSPER GOLF CLUB a jezdeckým areálem - PROSPER HORSE RANCH.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, hotelová cukrárna, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, herna, stolička a strava; relax a wellness centrum (vyhřívaný krytý bazén, finská sauna, infra a biosauna, masáže, ), kadeřnický salón, úschovna a půjčovna horských kol, placený transfer, monitorované parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje a apartmány typu podkrovní a Standard; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón (jen Standard), sedací souprava (jen Standard), obývací pokoj s rozkládacím 2lůžkem (jen APT Standard). 2lůžkové apartmány typu LUX, vlastní soc. zařízení (rohová vana, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar, sedací souprava, obývací pokoj se sedací soupravou (APT LUX), luxusnější nábytek a interiér. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, tenisové kurty (100 m), 36-ti jamkové golfové hřiště s driving range a 2 simulátory (2 km), jízdy na koních v areálu golfového hřiště, fotbalové hřiště (200 m), do 6 km - squash, minigolf, kuželky, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování běžecké a sjezdové (ski areály: Pustevny, Bílá - 15 km).

V blízkém okolí: značené trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku – podrobné mapy jsou k dispozici v recepci hotelu, v zimě upravené běžecké tratě, sjezdové lyžování – www.beskydy.cz.

PROSPER GOLF CLUB - Ve střední části obce se nachází Prosper Golf Club. Naleznete zde 18-jamkové hřiště, (dostavuje se dalších 9 jamek) a 5-ti jamkovou akademii a driving range s 11 krytými odpaly o délce 260 m. Je zde možnost využít šaten a zapůjčit golfové hole. Po náročné hře nebo výuce s trenérem lze navštívit golfový klub s klubovnou (160 míst) a restauraci.

PROSPER HORSE RANCH - V areálu je možno ustájit až 41 koní, přičemž tito mohou využít sprchovacího boxu a solária pro koně. K vlastnímu ježdění je možno použít ozvučenou uzavřenou halu (30 x 40 m), ozvučené kolbiště (36 x 75 m) a venkovní kryté kolbiště (24 x 40 m). Samozřejmě je možno se vydat na projížďku do přírody. V areálu je klubovna, šatny a prodejna jezdeckých potřeb. TENISOVÉ KURTY - ČELADNÁ - tenisové kurty s cvičnou stěnou. Přístupné jsou po domluvě na telefonním čísle 602 752479.

HOROLEZECKÉ SKALKY MAZÁK - Ostravice - pod Lysou horou - Na severu Moravy poměrně známé skalky, především starším lezcům. Kromě oblíbených skal u horolezecké chaty Tatranka jsou k dispozici i menší skalky v údolí Mazáku. Přístup: Z Ostravice po modré turistické značce na směr Lysá hora.

TENISOVÉ KURTY - OSTRAVICE - otevírací doba Po-Ne 6:00-20:00, tel.: 558 682 137.

Informační centrum Čeladná: poskytované služby:
• informace o Čeladné, prodej pohlednic, map, suvenýrů • umístění firem, organizací a služeb
• náměty na výlety, klulturní, společenské a sportovní akce v místě i v okolí

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, neomezený vstup do hotelového bazénu, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Moravskoslezské Beskydy nalezneme na mapě ve východním koutu České republiky. Téměř celé jejich území pokrývá největší chráněná krajinná oblast Beskydy (CHKO Beskydy) o rozloze 1 160 km². Po celý rok obdivují kouzlo, těchto téměř z roviny vystupujících masivů, turisté z Moravy, Čech, Slovenska i Polska. V Beskydech, jak se jim zkráceně říká, se každoročně koná mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí. Hřebeny jsou protkány hustou sítí turistického značení KČT, občerstvení a teplo krbu nabízí turistické chaty, na své si přijdou kromě pěších turistů také lyžaři a běžkaři.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...?

Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové. Představte si pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem... Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Lysá hora je nejvyšší horou moravskoslezských Beskyd (1323 m n. m.). Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Leží na rozhraní obcí Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Na holém (lysém) vrcholu, na který vede silnice z Krásné, se nachází charakteristický telekomunikační vysílač, meteorologická stanice a několik horských chat. V masívu Lysé hory vzniklo několik přírodních rezervací a památek: Mazáka Mazácký Grúnik, Malenovický kotel, Vodopády Satiny, Koryto řeky Ostravice, Ondrášovy díry. Vrchol Lysé hor v minulosti vážně poškodila průmyslová těžba dřeva. Lysá hora je velmi bohatá na sníh. V březnu kulminuje sněhová pokrývka a obvykle přesahuje 2 m. Sněhová pokrývka se zde vyskytuje každoročně od října do května. Sněžení se může objevit i v červenci a srpnu. Lysá hora patří mezi nejchladnější a nejdeštivější místa v České republice.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarda, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ladislava Melicharová, 06.03.2018