Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

ideální poloha přímo u moře a přitom 500 m od centra města, obchůdky 300 m

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor (za poplatek), Wi-Fi (na recepci nebo v restauraci zdarma), restaurace s terasou, aperitiv bar, konferenční služby, TV místnost, taneční terasa, salón krásy, parkoviště, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, večerní zábavné programy

VYBAVENÍ POKOJŮ

HOTEL: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost přistýlky (pouze pokoje na mořskou stranu, na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, výhled na moře nebo do parku, balkón (pouze 8 pokojů v hotelu). DEPANDANCE: 1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), výhled do parku, přímo za hlavní budovou (ubytovaní hosté využívají služeb hotelu). 1lůžkové pokoje – cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet (k večeři neomezené nápoje – ovocné šťávy, voda, pivo, víno)). Možnost bezlepkové stravy – na vyžádání.

PLÁŽ

150 m po pobřežní promenádě je veřejná městská pláž Lipovica, dále 5 min. je speciálně upravená dětská pláž Tomaševač s pozvolným vstupem do moře (dětské hřiště, toalety, sprcha)

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, každodenní úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu (2090,- Kč/os.), pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), přihlašovací poplatek (0,50 €/os./pobyt/platba na recepci), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení