Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově zrekonstruovaný luxusní hotel v atraktivní oblasti Orava.

POLOHA

V centru města Dolný Kubín (Orava).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, wellness centrum (bazén s vodními tryskami, whirlpool, sauny (finská, parní, infra), solné tepidárium, Knaippova koupel, oddychová místnost, atrakční sprchy, kardiofittness, masáže), kosmetický salón, kongresové centrum, bowling, vzdušný hokej, billiard, kuřárna.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard a Business a Family pokoje (spojené pokoje Standard pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), balkón, TV, trezor, telefon, pokoje Business navíc: župan, kávový a čajový servis.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře bohatý bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness centrum (bazén, whirlpool, fittness) za poplatek 4 EUR (2,50 EUR děti do 12 let), Wellness centrum a Saunový svět za poplatek 9 EUR/3 hod/os. (5 EUR dítě do 12 let), bowlingová dráha 9 EUR/hod. Okolí: Oravský hrad a Muzeum šlechtických kočárů a saní, Domácí pivovar Kastelán. Možnost sportu v okolí: horské tříkolky, střelba z luku, splavování Oravy, lanový park v Terchovej, paintball Vyšný Kubín.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, parkování. Pro hosty pokojů Business navíc: neomezený vstup do wellness (bazén, whirlpool, fittness) denně 3hod vstup do saunového světa.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu 0,66 EUR/os./noc.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relax v Parku (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře - 3chodové menu) v pokoji Standard, 1x míchaný nápoj dle vlastního výběru, odpolední chuťovky ze salaše + 1x čepované pivo ERB, neomezený vstup do wellness, 1x 20 min masáž zad a šíje (objednat předem), 1 hod bowling.


Cena balíčku Relax plus (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře - 3chodové menu + 0,15 l vína z hotelové nabídky) v pokoji Business, ovoce na pokoji, 1x kávu s koláčkem, 1x lehké odpolední občerstvení (zmrzlinový pohár nebo smoothie nebo ovocný salát nebo zeleninový salát + domácí limonáda), neomezený vstup do wellness, 1x 20 min masáž zad a šíje (objednat předem), 10% slevu na ošetření pleti v hotelovém kosmetickém salónu (objednat předem), pěkný dáreček.


Od ne do st ve 2lůžkovém pokoji s PL a 20% sleva na procedury, volný vstup do hotelového bazénu a fitness, 3x týdně fit program


silvestrovský 5 nocí , 4x PL, , 1 x Silvestrovská večeře, bohatý novoroční brunch, 1x masáž čokoládovým olejem , zábal z čokolády, kleopatřina koupel . očistný zábal z mořských řas, pro dámy,:1x kosmetická lymfodrenáž tváře a dekoltu,pro pány: 1x reflexní masáž chodidel


Předsilvestrovský welnes relax 2 noci(27.-30.12) - 2xnoc ve dvojlůžkovém pokoji se sociálním zařízením, stravovaní - PL. , 1xklasická masáž částečná 20min. , a 1 x rašelinový zábal 20 min


Předsilvestrovský welnes relax 3 noci(27.-30.12) - 3xnoc ve dvojlůžkovém pokoji se sociálním zařízením, stravovaní - PL. , 1xklasická masáž částečná 20min. , a 1 x rašelinový zábal 20 min


Kde si parádně užít letní i zimní radovánky? Na přece Oravě!

Orava je region a historické území, kde na Vás čeká neskutečně krásná krajina, jíž příroda nadělila dvojici národních parků a mnoho vrcholů, které čekají, až je zdoláte.

Tipy na výlety

Oravský hrad – Hrad leží v obci Oravský Podzámok a patří mezi nejkrásnější hrady na Slovensku. Je to nejvýznamnější a zároveň nejkrásnější dominanta oravského regionu, tyčí se na 112 metrů vysokém skalním ostrohu. Hrad je přístupný veřejnosti, a tak se můžete při jeho návštěvě dozvědět mnoho nových znalostí o historii. V prostorách Oravského hradu se v současnosti nacházejí expozice Oravského muzea P. O. Hviezdoslava - historická, etnografická a přírodovědná. Nejvýznamnějším exponátem historické expozice je samotný hradní komplex se svými exteriéry a interiéry, které prezentují způsob a styl bydlení v minulosti. Natáčela se tu první černobílá verze Drákuly. Hrad je zpřístupněn veřejnosti denně od května do března, zavřený je pouze v dubnu.

Oravská přehrada - obrovská přehrada, kde vedle skvělých možností ke koupání a vodním sportům se můžete vydat na vyhlídkovou 90 minutovou okružní plavbu či na průzkum Slanického ostrova, nazývaný také Ostrov umění, o velikosti 3,5 ha a který je pozůstatek po zaplavené obci Slanica se zachovaným kostelem Povýšení sv. Kříže. Najdete zde expozice lidového umění. Na jejím pobřeží se nachází rekreační oblast s možnostmi koupání, provozování jachtingu, šlapadel, loděk, windsurfingu a jiných vodních sportů. Nejvýznamnějšími rekreačními středisky jsou kemp s pláží u Slanické Osady, přístav a pláže U Námestova a Tri Studničky.

Múzeum oravskej dediny – že jsou muzea nuda? Tak to v tomhle případě není pravda. Muzeum oravskej dediny v Zuberci uprostřed malebné přírody přibližuje původní oravskou architekturu. Nachází se tu více než 50 staveb včetně mlýnu na vodní pohon.

AquaRelax Dolný Kubín - vodní svět v centru Dolného Kubína je místem, kde se dokonale zabaví celá rodina. Najdete tu nejrůznější atrakce pro malé i velké.

Aquapark Oravice - v aquaparku Oravice si užijete spousty zábavy a skvělých zážitků s 15% slevou, již získáte při koupi voucheru. Čekají na vás umělé vlny navozující pocit skutečných mořských vln, 100 metrů dlouhý tobogán nebo zdraví prospěšnou mořskou aerosolovou koupel.

Chocholowskie Termy - siluetu Tater ze slovenské strany jistě už znáte. Co takhle je ale poznat z té polské? Na úpatí západních Tater v Polsku se totiž rozkládá nový rozsáhlý termální aquapark Chocholowskie Termy s rozlouhou vodní plochy 3 000 m2, kde si zaručeně užijete zasloužený relax a spoustu zábavy.

Zakopané - město se sice přezdívá zimní hlavní město Polska, ale rozhodně stojí za návštěvu v jakémkoli období. Můžete se zde projít malebnými uličkami s výhledem na štíty Tater a třeba si koupit některý z tradičních suvenýrů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení