Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Wellness Bükfürdő má vlastní bazén s termální vodou a poskytuje léčebně-rekreační služby a to rodinám přijíždějícím za odpočinkem, dvojicím toužícím po romantické relaxaci či seniorům vyhledávajícím léčebné procedury. (té to služby bohužel nebudou dostupné od 2.01.2020.)
K tomu nabízí stravování formou all inclusive. a je proto ideální volbou i pro všechny, kdo vedle možností skýtaných lázněmi upřednostňují i neomezenou konzumaci a skvělou kuchyni.
Hotel je zaměřený na děti jsme a tak zde pro malé hosty najdete samostatnou dětskou koupelovou sekci, dětské koutky a animační programy zajišťující nejen zábavu pro malé, ale i relaxaci pro jejich doprovod.
Návštěvníci vyhledávající aktivní odpočinek si mohou v Bükfürdő vybírat z různých forem pohybových aktivit, počínaje pěšími a cyklistickými výlety, veslováním, tenisem až po golf, a v hotelu si mohou vyzkoušet blahodárný účinek wellness procedur, služeb v oblasti hýčkající péče o krásu, světa sauny, zahrady skýtající příjemný stín, studia Premier Fitness nebo výhody služeb all inclusive.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace (maďarská a mezinárodní kuchyně, wellness menu, dietní stravování), bar, hotel. trezor, úschovna zavazadel, čistírna, Wi-Fi (zdarma), hlídané parkoviště, pro děti – hřiště, postýlka, stolička a strava; bezbariérový přístup, internetový koutek, animační programy, bankomat, prodejna suvenýrů, karetní a šachový salónek, knihovna, konferenční služby, sál, venkovní terasa, hotelové taxi, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, akceptace platebních karet, wellness centrum (vnitřní plavecký bazén 26-28 ºC, venkovní plavecký bazén 25-26 ºC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ºC, římské parní lázně, finská sauna, whirlpool, solná komora, solná jeskyně, solárium, fitness studio Danubius Premium).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje s možnosti přistýlky Standard, Standard Plus a Superior (z části s výhledem do zahrady), Executive - kompletně renovované v roce 2018 (cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, rádio, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace, balkón, pokoje Superior a Executive navíc: varná konvice, káva a čaj.

STRAVOVÁNÍ

All Inclusive (kromě baru Apothek):
07:00 - 10:00 - bohatá bufetová snídaně se šampaňským
10:00 - 12:00 - káva, čaj, pečivo, jogurt, ovoce
10:00 - 15:00 - ovoce a čaj ve wellness
12:00 - 14:00 - oběd formou bufetu (polévka, saláty, zelenina, těstoviny, masitá pokrmy, jídla grilované a ve Woku, maďarské a mezinárodní speciality, jídla pro děti), zákusky, palačinky, ovoce, ve wellness Healthy Choice koutek
14:00 - 17:30 - zákusky, zmrzlina
15:00 - 17:30 - pizza, palačinky, hot-dog, Snack (teplá jídla)
18:00 - 22:00 - tematické večeře formou bufetu včetně sektu
11:00 - 22:00 – nealkoholické nápoje (minerálka, ovocné a zeleninové šťávy, čaj, káva), rozlévaná vína a točené pivo

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu tenisový kurt, squash, minigolf, stolní tenis, kulečník, bowling, půjčovna kol, zahradní šachy, knihovna, fitness posilovna.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování s All Inclusive, využití hotelového wellness ostrova a fitness studia Danubius Premier (solná jeskyně za příplatek), animační a sportovní programy (Aqua jogging, Aqua class -po-pá, Nordic Walking Sporty all, sport All Inclusive (krytý kurt za příplatek), župan, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozicí 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,50 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení