Proč právě sem?

Filtr

Popis

Apartmánový dům Huljev svým hostům nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na moře a okolí. Doporučujeme pro vynikající polohu, čistotu moře a nabídku služeb.

Poloha

dvoupatrový apartmánový dům se nachází pouhých 50 m od moře, přímo na kouzelném poloostrově v historické části Primoštenu.

Vybavení ubytovacího zařízení

Wi-Fi (zdarma), klimatizace (APT ve 2. patře).

Vybavení pokoje

BILO (1/2+1) – samostatná dvoulůžková ložnice, jídelna s kuch. koutem, přistýlka pro 1 osobu, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, balkón nebo terasa, přízemí nebo 2. patro.
TRILO (2/3+1) – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, přistýlka pro 1 osobu, obytná místnost s kuch. koutem, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, balkón nebo terasa, přízemí, 1. nebo 2. patro. TRILO v 1. patře: možnost ještě jedné ložnice navíc, vhodné pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti - lůžko má 140 cm šíři (cena na vyžádání).

Stravování

vlastní (vybavený kuch. kout), za příplatek večeře nebo polopenze v nedaleké restauraci ve starém městě (snídaně – servírované, večeře – výběr z menu).

Pláž

50 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře, skalnatá přírodní plata. Z pláží je krásný pohled na protilehlý poloostrov Raduća a na ostrov Smokvica.

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO), spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, služby stálého delegáta.

Cena nezahrnuje

dopravu (2400,- Kč/os.), stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Poznámka

Parkování: na poloostrově (ve starém městě) platí zákaz vjezdu všech vozidel. Po dohodě v CK je možno zajistit zdarma parkování mimo staré město, případně je možno auto odstavit na některém z městských placených parkovišť.Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb

Tato oblast se rozkládá mezi Karlobagem a mysem Zečevo (Rt Zečevo - severně od městečka Rogoznica). Přírodní podmínky její severní části (přibližně od Karlobagu po Starigrad-Paklenici) a její jižní části vzájemně ostře kontrastují. Jejich rozdílnost ovlivnila také jejich rozvoj a podmiňuje i možnost jejich využití v cestovním ruchu.
Žádná jiná oblast se však nemůže pochlubit hned dvěma národními parky, národním parkem Paklenica a Krka. Jsou to velmi často navštěvované jedinečné přírodní fenomény.
Mezi nejznámější města a obce patří: Zaton, Petrčane, Sukošan, Sv. Filip a Jakov, Biograd N.M., Šibenik, Vodice, Primoštěn, Paklenica.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení