Proč právě sem?

Filtr

Poloha

2patrový apartmánový dům, obklopen zelení a situován přímo u pláže. Pro svou jedinečnou polohu doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Vybavení ubytovacího zařízení

klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování v zahradě

Vybavení pokoje

1/2 SWCB – 2lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednice, rychlovarná konvice, klimatizace, balkón.
MONO (1/2+1) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 1 přistýlky, vybavený kuch. kout, klimatizace, balkón.
MONO (1/2+2) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 2 přistýlek (druhá přistýlka je vhodná nejlépe pro dítě), vybavený kuch. kout, klimatizace, balkón.
BILO (2/4+1) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky a vybaveným kuch. koutem, klimatizace, balkón, společná terasa.

Stravování

vlastní, za příplatek večeře nebo polopenze v restauraci Kaštelet nebo Mimoza cca 150 m od apartmánu (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 3 menu s 1 nápojem)

Pláž

30 m od apartmánového domu, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi. Lehátka a slunečníky za poplatek, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů

Cena zahrnuje

7x ubytování (SO-SO), spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, služby delegáta

Cena nezahrnuje

dopravu (2300,- Kč/os.), stravu, vratnou kauci (50,- €/pobyt), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Dnešní městečko se silně rozvinulo v šedesátých letech, kdy začala výstavba domů ve vesničce Kraj na pobřeží. Od té doby se Tučepi postupně rozvíjeli a vyrostli ve známé turistické místo, dnes městečko se 1760 obyvateli. V Tučepech se nachází přístav pro rybářské i turistické lodě a jachty a jsou známé nejdelší pláží na Makarské Riviéře (více než 3 km) při které se nachází nádherná stezka v aleji borovic. Letovisko Tučepi se pyšní krásnou dlouhou pláž z drobných oblázků a písku (tzv. žalo) s pásem borového porostu, která se táhne až k letovisku Podgora. Má pozvolný vstup do moře. Pláž byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou 2009.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení