Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

apartmánový dům se nachází cca 13 minut od termálních lázní

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klimatizace, terasa, zahrada, venkovní posezení s grilem, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové studio s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavený kuchyňský kout nebo samostatná kuchyň (el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí), Wi-Fi (zdarma)

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuchyňský kout nebo samostatná kuchyňka)

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x nebo 7x ubytování (dle výběru pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

stravu, pobytovou taxu (500,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Tyto lázně se nachází v severovýchodní části Maďarska. Hlavním lákadlem pro téměř milion návštěvníků ročně je lázeňský komplex. Nahnědlá barva vody je způsobená obsahem jódu, brómu, karbonátu vodíku, bitumenu, kuchyňské soli a ostatních minerálních látek a bývá nazývána „tekutým zlatem“. Termální voda napomáhá při léčbě chronických potíží pohybového ústrojí, deformací páteře, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a kožních chorob. Pitná kúra je vhodná při chronických respiračních a katarálních onemocněních a onemocněních štítné žlázy. Lázně zcela zaslouženě dostaly přezdívku Mekka revmatiků.

V parku o rozloze 30 hektarů (1.5 do 30. 9.) je 13 bazénů, Aquapark (9 typů obřích skluzavek: čtyř-dráhová závodní, kamikadze, tobogán, „černá díra“, divoká řeka, gigantická, Niagara, „velká díra“ a twister). Pro děti mladší 10 let jsou zde mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeka. Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa (lázně tropická, mořská, románská, Ganges, Pávai, kino a ledovou jeskyni). V části dětského světa vítají batolata bazény rodinné a pro miminka, roztomilé figurky zvířat a skluzavky, místností hrací, přebalovací, kojící a odpočinkové. Vodní palác navíc nabízí rozsáhlé wellness služby (sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje), sport (plavecké bazén, surfování ve stoje, squash).
Tipy na výlet:
DEBRECEN (21km) – ve městě je velký počet kulturních a historických památek
HORTOBÁĎSKÁ PUSZTA – národní park s jedinečnou flórou a faunou (největší chráněné území v zemi)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
9 Poloha
10 Stravování
10 Personál
9 Čistota
9,5
10 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Magda, 13.03.2018