Proč právě sem?

Filtr

Poloha

v novější části letoviska, asi 500 m od centra městečka s překrásný výhled na malebný Primošten, který láká k procházce a ochutnávce zdejšího výborného vína i různých dalších místních specialit

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení s grilem, parkování přímo ve dvoře u domu

VYBAVENÍ POKOJŮ

BILO (1/2+1) – 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro.
TRILO (2/4+1) – dvě 2lůžkové ložnice s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro.
TRILO (2/4+2) – dvě 2lůžkové ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem spojená s obývacím pokojem (rozkládací pohovka – možnost 2 přistýlek), pračka, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 2. patro.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuch. kout), za příplatek večeře nebo polopenze (snídaně, večeře – servírované, výběr z menu v restauraci ve starém městě)

Pláž

500 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře nebo skalní plošiny

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování bez stravy (SO-SO), spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, parkování, služby delegáta

CENA NEZAHRNUJE

dopravu (2300,- Kč/os.), stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb

Tato oblast se rozkládá mezi Karlobagem a mysem Zečevo (Rt Zečevo - severně od městečka Rogoznica). Přírodní podmínky její severní části (přibližně od Karlobagu po Starigrad-Paklenici) a její jižní části vzájemně ostře kontrastují. Jejich rozdílnost ovlivnila také jejich rozvoj a podmiňuje i možnost jejich využití v cestovním ruchu.
Žádná jiná oblast se však nemůže pochlubit hned dvěma národními parky, národním parkem Paklenica a Krka. Jsou to velmi často navštěvované jedinečné přírodní fenomény.
Mezi nejznámější města a obce patří: Zaton, Petrčane, Sukošan, Sv. Filip a Jakov, Biograd N.M., Šibenik, Vodice, Primoštěn, Paklenica.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vladimíra Vašíčková, 13.03.2018