Filtr

POLOHA

apartmány se nachází cca 5 minut od termálního areálu (400 m), v klidné části města

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

terasa, venkovní posezení, zahradní gril, dětská houpačka, zahrada, garáž

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkový apartmán s možností až 4 přistýlek, vlastní soc. zařízení (vana, WC), obývací pokoj, vybavená kuchyňka (elektrický vařič, základní nádobí, lednička, rychlovarná konvice), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

MISKOLC-TAPOLCAI BARLANGFÜRDŐ -Jeskynní a léčebné termální lázně

JEZDECKÝ KLUB - Balogh Park pronajímá koně na projížďky a také vede jezdeckou školu, která se nachází jižně od Mindszent tér. O kus dál se nachází jezdecká škola v Kovátsi, jezdecký hotel v Görömböly je jižně od Miskolce.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování, welcome drink, spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Jeskynní lázně Miskolctapolca jsou unikátní. Tuto jeskyni vytvářela voda více než tisíce let z tvrdých vápencových skal a návštěvníci si v současnosti mohou v jejích chodbách užívat příjemné masážní účinky vodních proudů. Termální voda o teplotě 30 a 35 stupňů C je nasycena plynem. Podle lékařského výzkumu má vzduch v jeskyni mimořádně příznivý vliv na dýchací potíže. Jako koupelová kúra se tato termální voda doporučuje při chorobách vegetativního nervového systému, při neurotických potížích spojených s funkcí srdce, při vysokém krevním tlaku, při neurotických žaludečních potížích a vyčerpání. Voda je vápenito-hydrogenuhličitanového typu (zemitě-vápenitá směs obsahující jód, bróm a vápník). Výhoda těchto lázní je, že ve vodě je mnohem nižší koncentrace soli, proto je možné se v ní koupat neomezeně a v kterémkoli věku. Můžete zde také slyšet záhadné ozvěny a pozorovat jedinečné přírodní jeskynní útvary. Areál koupaliště s parkem má 3,6 hektaru, 6 bazénů s vodními atrakcemi, jezero, jeskynní koupele s masážními tryskami a saunový svět. To vše spolu s útulnými hotely či apartmány nabízí ideální místo pro odpočinek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiřka, 07.03.2018