Aktivní pobyt u moře na Sardinii | Hotel Baia delle Mimose

od 19 090
doprava Letecky
strava Polopenze
Pláž250m
Náš TIP
Bazén
Novinka
Pláž: 250 m
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nekonečná pláž s dunami a azurovým mořem
  • 2-3 lekce cvičení denně (Pilates, Spirals, Aqua aerobic...)
  • dva venkovní hotelové bazény
  • okolí nadchne všechny milovníky přírody

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ostrovu Sardinie se právem říká evropský Karibik. Pyšní se panenskou přírodou. Objevíte zde dlouhé písčité pláže a moře v barvě smaragdů.

Čeká vás hotel s bohatým zázemím a vstřícným přístupem. Nic vám tak nebrání vypustit starosti a užít si dovolenou.

Ve spolupráci s lektorkou pobybu Romanou Pokornou jsme pro Vás připravili aktivní program. Cvičení bude probíhat 2x i 3x denně, dle dohody s klienty. Těšit se můžete na lekce Pilates Clinic s pomůckami, na procvičení pánevního dna, zaměření na zdravá záda a břicho, spirals, aqua aerobik a také ranní pozdrav slunce ;-). Jako součást sportovních aktivit zařadíme také rozcvičování chodidel. Díky němuž získáme lepší odraz, stabilitu, držení těla, aktivnější pánevní dno a tím i svaly v oblasti břicha.

Cvičení má prokazatelně pozitivní vliv na lidský organismus.

- posiluje svaly – pevné svaly zajišťují správné držení těla a tím se výrazně ulevuje celému pohybovému aparátu od bolestivých obtíží. Navíc je pravidelná fyzická aktivita prevencí vzniku osteoporózy.
- podporuje zdravý oběhový systém – lepší činnost srdce a krevního oběhu, optimální hodnoty krevního tlaku jsou dalšími benefity pravidelného pohybu.
- udržuje dobrou kondici – díky pravidelnému pohybu můžeme docílit zdravé tělesné hmotnosti a vynikající formy až do vysokého věku. Nepostradatelný je pak pohyb pro osoby trpící diabetem či civilizačním onemocněním.
- zlepšuje psychickou odolnost – sportování na čerstvém vzduchu je jako balzám na nervy. Posiluje psychiku, odbourává stres a pomáhá zklidnit emoce. Vhodné fyzické aktivity navíc pomáhají zlepšit kvalitu spánku.

Lektorka pohybu Romana Pokorná:

"Jsem majitelkou studia v Brně a pohybu se věnuji už nějakou řádku let... Nejdřív to byl aerobic, aqua aerobic, spinning. Sama jsem si nesprávným cvičením a dalšími okolnostmi přivodila výhřez ploténky, a tak se od roku 2011 snažím vnímat pohyb jinak... Dbát na prevenci v rámci běžné denní činnosti a motivovat klienty ke správnému pohybu. S tím také souvisí práce se ženami po porodu, se seniory, i s těmi, kdo celý den prosedí v práci. Sezení nám lidem nesvědčí, a tak přicházejí různé neduhy. Věřím, že každý si najde to své a bude věnovat svému tělu dostatečnou péči. V mém studiu najdete i dynamické lekce, a i ty se snažíme vést tak, abychom si víc neublížili než pomohli.

Dovolená u moře je má srdeční záležitost, miluji slunce a teplo, a ve spojení s pohybem a klienty, je to zaručeně to nejlepší, co Vám mohu nabídnout. Těším se na všechny, kdo chtějí více poznat své tělo a užít si moře a slunce."

POLOHA

Hotelový komplex Baia delle Mimose se nachází nedaleko stejnojmenné písečné pláže, která je jednou z nejdelších na Sardinii a leží mezi městy Castelsardo a Isola Rossa na severozápadě ostrova. Přibližně 7 km od hotelu najdete romantické městečko Badesi s proslulým vinařstvím. V okolí hotelu není problém si nakoupit v menším obchodě a nejdete zde i trafiku.

Doba letu cca 2 hodin a 15 minut s leteckou společností Enter Air. Letiště je vzdáleno přibližně 82 kilometrů.

V příjemném prostředí hotelu si můžete k odpočinku a koupání vybrat nejen písečnou pláž vzdálenou cca 250 m, ale také jeden ze tří venkovních hotelových bazénů. K dispozici je také terasa s lehátky a slunečníky, kde se můžete v klidu a nerušeně slunit. Okolí nadchne všechny milovníky přírody. Jedinečná poloha hotelu představuje harmonickou symbiózu moře, krásných lesů a nedaleké řeky Coghinas. Nic vám tak nebrání užít si dovolenou v klidném prostředí zelené oázy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, restaurace a pizzerie à la carte Risos de Trigu – kde můžete poobědvat, popřípadě si večer dopřát výbornou pizzu (menu restaurace je složeno z místních typických sardinských pokrmů, italské kuchyně a mezinárodní kuchyně), bar, 3 venkovní bazény, terasa se slunečníky a lehátky (zdarma, dle dostupnosti), čítárna, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), minimarket, trafika, prádelna (za poplatek), půjčovna aut, skútrů a jízdních kol (za poplatek), svoz do městečka (za poplatek), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje moderně a komfortně zařízené s možností přistýlky, v přízemí nebo v prvním patře, balkón nebo terasa, minilednička, TV, vlastni spol. zařízení (sprcha, WC, fén), trezor (zdarma), klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu včetně vody a vína), za příplatek možnost plné penze (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisové kurty (zdarma), fotbalové hřiště (zdarma), basketbalové hřiště (zdarma), minigolf (zdarma), stolní tenis (zdarma)
lukostřelba (zdarma), plážový volejbal (zdarma), windsurfing (zdarma), kanoe (zdarma), kulečník (zdarma), animace – sportovní kurzy a turnaje během dne, večerní programy, možnost procházek po stezce písečnou dunou až k ústí řeky Coghinas do moře.

PLÁŽ

krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Tyrhénského moře je vzdálená cca 250 m. Slunečník a 2 lehátka (křesílka) na pokoj zdarma. Na pláži je k dispozici bar.

CENA ZAHRNUJE

- 7x ubytování ve 2lůžkovém pokoji
- 7x polopenzi (snídaně, večeře formou bufetu)
- neomezená konzumace vody a vína k večeři
- leteckou dopravu Praha – Sardinie – Praha včetně všech poplatků
- transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
- cvičební lekce 2-3x denně (Pilates, Spirals, Aqua aerobic).

Navíc k ceně zájezdu ZDARMA:
- lehátka a slunečníky na hotelové pláži (dle dostupnosti)
- 1x typická sardinská večeře
- přípitek na uvítanou
- nadstandardní delegátská péče

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu (26,- Kč nebo 38,- Kč/os./den), fakultativní výlety (aktuální nabídka a ceny na dotaz), svoz z / na Letiště Václava Havla, pobytovou taxu (splatná na místě v EUR).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (platba v EUR na místě dle aktuální sazby).

POZNÁMKA

LETECKÁ DOPRAVA - OBECNÉ PODMÍNKY

Letecká přeprava je zajištěná společností Enter Air. Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

ZAVAZADLA
Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet jedno zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

Letecká přeprava – obecné podmínky
Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

STORNOPOPLATKY
Tento zájezd je individuálním zájezdem dle bodu 6.5. Obchodních podmínek společnosti DAEN s. r. o.,kdy je CK oprávněna požadovat po zákazníkovi stornopoplatek ve výši 100 % z ceny zájezdu bez ohledu na dobu odstoupení od smlouvy. Pro tento konkrétní zájezd stanovujeme Stornopoplatky následovně:
a) 10 % ceny, při odstoupení v době od podepsání smlouvy do 90 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
b) 30 % ceny, při odstoupení v době od 89 do 60 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
c) 50 % ceny, při odstoupení v době od 59 do 46 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
d) 75 % ceny, při odstoupení v době od 45 do 30 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu,
e) 100 % ceny, při odstoupení v době od 29 dnů před prvním dnem čerpání služeb zájezdu, nebo se v den odjezdu k odjezdu nedostaví, odjezd zmešká nebo bez předchozího odstoupení od SoZ zájezd nečerpá.

V každém z výše uvedených případů (a-e) je zákazník též povinen uhradit celou výši ceny cestovního připojištění (pokud má sjednáno prostřednictvím CK).

Do délky časového období pro výpočet odstupného se započítává i den, kdy došlo ke stornování zájezdu. Nezapočítává se však den zahájení zájezdu.


→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.

• Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.NÁŠ CÍL• Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.
• To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.
• Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás!

Mapa polohy hotelu

Hotel Baia delle Mimose

Hotel s bohatým zázemím, kde si užijete krásné moře, nekonečnou pláž s dunami a klid okolní přírody.

Pláž Baia delle Mimose

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Tyrhénského moře je vzdálená cca 250 m. Slunečník a 2 lehátka (křesílka) na pokoj zdarma. Na pláži je k dispozici bar.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení