Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Bled

Bled - je oblíbenou turistickou destinací zejména díky zdejšímu ledovcovému Bledskému jezeru, které je napájeno termálními prameny s křišťálově průzračnou vodou a kostelíkem uprostřed. Jezero má po celý rok  kolem 26 °C. Na skále nad jezerem se tyčí bledský hrad. Návštěvníkům nabízí širokou škálu sportovních aktivit (např. golf, rybaření, jízda na koni apod.) a je výchozím bodem pro horské túry a výlety do Triglavského národního parku. Místní specialitou je kremna rezina (či kremšnita) - jedná se o vanilkový krémový řez, který je vyhlášený v celém Slovinsku.

Letošní "Zimní pohádka v Bledu" bude nabízet celou řadu koncertů, romantické kluziště s nejkrásnějším výhledem, pohádkovou cestu k hradu Bled a magické pochodně kolem jezera. Děti se mohou bavit v různých workshopech a programech určených právě pro ně. To jsou jen některé z dárků, které okoření zimu v Bledu.

  • Zimní pohádka v Bledu
  • Zimní pohádka v Bledu
  • Zimní pohádka v Bledu
  • Bled - photo by Franci Ferjan
  • Bled - photo by Franci Ferjan
  • Bled - photo by Franci Ferjan
  • Bled - photo by Jost Gantar

Bled - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky