Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Víkendový pobyt pro každého (3 noci) v hotelu Flóra***+ - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ***+
Poloha: v centru lázeňského města
Lokalita: Slovenská republika / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: u lázeňského parku, v centru lázeňského a kulturního dění města, na úpatí Strážovských vrchů, 15 km SV od města Trenčín.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, rádio, telefon s přímou volbou, župan, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón (některé pokoje).

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna s terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, směnárna, uzavřené hlídané parkoviště, 2 výtahy, kryté wellness centrum, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované – předkrm, výběr ze 3 hlavních jídel + salátový bufet), za příplatek plná penze (oběd - polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert + salátový bufet).

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s lékařem a fyzioterapeutem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále je zde elektroterapie, bioptronová lampa, oxygenoterapie, kinezioterapie, hydrokinezioterapie, aquaaerobic, Áyurveda, Champi, Thuina, Shiatsu, Dorn metóda a další.

Spa & Wellness: nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (protiproud, vodopád, gejzír, hydromasážní trysky), nerezový sedací bazén s vodními atrakcemi (vodní postele, sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží), saunový svět (slaná parní sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium, vodní cesta), odpočívárna s letní terasou, fitness.

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


 • celkový pohled na hotel v letním období
 • kavárna Festival
 • restaurace Flóra
 • ubytování, vybavení jednolůžkového pokoje
 • ubytování, vybavení dvoulůžkového pokoje
 • sociální zařízení pokoje
 • dvoulůžkový apartmán velký
 • nové wellness centrum - bazén
 • slaná parní sauna
 • tepidárium 1
 • tepidárium 2
 • bylinková inhalace
 • fitness

Poznámka:

děti do 3 let bez nároku na služby ZDARMA.
Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za přistýlku (cena na vyžádání), za psa (10,- €/noc/platba na místě), za parkování (3 a více nocí 1,50 €/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

3x ubytování se stravou dle výběru, denní vstup do saunového světa, procedury (1x masáž aroma voskem, 1x rašelinový zábal), indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal), welcome drink, volný vstup do bazénového komplexu a fitness, zapůjčení županu; při pobytu na 3 noci BONUS: 1x perličková koupel nebo 1x rašelinový zábal. Pro děti pobyt bez procedur.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,- €/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWC*** 4 210 Kč/osobu
Vlastnosti: zrenovované pokoje
Vybavení: LCD TV-SAT, možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, radio, telefón s přímou volbou, trezor, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma) , župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky