Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Romantický pobyt pro dva (2 noci) v hotelu Flóra***+ - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ***+
Poloha: v centru lázeňského města
Lokalita: Slovenská republika / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: u lázeňského parku, v centru lázeňského a kulturního dění města, na úpatí Strážovských vrchů, 15 km SV od města Trenčín.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, rádio, telefon s přímou volbou, župan, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón (některé pokoje).

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna s terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, směnárna, uzavřené hlídané parkoviště, 2 výtahy, kryté wellness centrum, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované – předkrm, výběr ze 3 hlavních jídel + salátový bufet), za příplatek plná penze (oběd - polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert + salátový bufet).

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s lékařem a fyzioterapeutem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále je zde elektroterapie, bioptronová lampa, oxygenoterapie, kinezioterapie, hydrokinezioterapie, aquaaerobic, Áyurveda, Champi, Thuina, Shiatsu, Dorn metóda a další.

Spa & Wellness: nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (protiproud, vodopád, gejzír, hydromasážní trysky), nerezový sedací bazén s vodními atrakcemi (vodní postele, sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží), saunový svět (slaná parní sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium, vodní cesta), odpočívárna s letní terasou, fitness.

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


 • celkový pohled na hotel v letním období
 • kavárna Festival
 • restaurace Flóra
 • ubytování, vybavení jednolůžkového pokoje
 • ubytování, vybavení dvoulůžkového pokoje
 • sociální zařízení pokoje
 • dvoulůžkový apartmán velký
 • nové wellness centrum - bazén
 • slaná parní sauna
 • tepidárium 1
 • tepidárium 2
 • bylinková inhalace
 • fitness

Poznámka:

příplatky: za psa (10,- €/noc/platba na místě), za parkování (1-2 noci 3,- €/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

2x ubytování se stravou dle výběru, vstup do saunového světa, romantické překvapení na pokoji, v rámci polopenze (romantická večeře při svíčkách + sekt), romantické noční koupání (30 min.), privátní vstup do finské sauny (1 hod.), společné procedury (1x masáž kokosovo-vanilkovým olejem, 1x Kleopatřina koupel s kokosovým mlékem, 1x parafínový kokosový zábal), welcome drink, volný vstup do bazénového komplexu a fitness, zapůjčení županu.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,- €/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWC*** 7 470 Kč/pokoj
Vlastnosti: zrenovované pokoje
Vybavení: LCD TV-SAT, možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, radio, telefón s přímou volbou, trezor, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma) , župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky