Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Relax víkend (2 noci, PÁ-NE) v PARKHOTELU NA BARAČKE**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Lokalita: Slovenská republika / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce, směnárna, restaurace, fitness, kavárna, venkovní posezení, dětský koutek, solárium, salónek, wellness centrum, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol, konferenční služby, parkoviště, akceptace platebních karet, dětská postýlka, dětská stolička, dětská strava, dětské hřiště, zimní zahrada, Wi-Fi (zdarma)
Sport v blizkosti: tenis, minigolf, lyžování sjezdové, lyžování běžkové, značené trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku, jízda na koních, rybaření

Poloha: v krásném prostředí na okraji lázeňského parku, v blízkosti Labutího jezírka, od centra města 10 min. pěší chůze přes lázeňský park.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor, župan, obývací pokoj (APT); rodinné pokoje (2/4 SWC – dva propojené 2lůžkové pokoje).

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna se zimní zahradou, venkovní posezení s krbem, salónek, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma), wellness a fitness centrum (krytý bazén s protiproudem a vodopádem, bar u bazénu, finská sauna, turecká parní lázeň, pláž na opalování (letní měsíce), kosmetika, lékař, masáže, skotské střiky, Kneippův chodník, zábaly, lymfodrenáž, ultrazvuk,…), pro děti - postýlka, stolička, strava, koutek a hřiště; parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované menu nebo bufet), za příplatek plná penze (oběd - á la carte).

Sport: v okolí - tenis, minigolf, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Strážovské vrchy), rybolov, projížďky na lodích, jezdectví (Omšenie 7 km), sjezdové lyžování (Homolka 33 km), běžecké lyžování (Strážovské vrchy).

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek na místě.


 • PARK HOTEL NA BARAČKE***
 • recepce
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení apartmánu
 • sociální zařízení pokoje
 • restaurace
 • venkovní grilování
 • venkovní grilování
 • wellness
 • wellness
 • wellness
 • fitness
 • venkovní hřiště pro děti
 • dětský miniclub

Poznámka:

dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA.
Nástup na pobyt: PÁ.
Příplatky: za 1lůžkový a rodinný pokoj a APT (cena na vyžádání), za psa (10,- €/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

2x ubytování se stravou dle výběru, procedury (1x klasická masáž krku a šíje, 1x perličková koupel s přísadou), volný vstup do finské sauny, parní lázně a krytého bazénu, slevu 20 % na dokoupení procedur, zvýhodněné ceny na kosmetické ošetření v hotelovém salónu, sobotní taneční večery s živou hudbou, zapůjčení županu, parkování.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,- €/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWC 3 290 Kč/osobu
Vybavení: minibar, pokoj se 2 lůžky, přípojka na internet, radio, telefon, trezor, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky