Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Pobyt (2 noci) v penzionu Fontána*** - vlastní doprava

Typ ubytování: penzion
Úrověň ubytování: ***
Poloha: v krásném prostředí Liptovské kotliny
Lokalita: Slovenská republika / Liptov / Bešeňová
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: 300 m od komplexu termálních bazénů s celoročním provozem.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové a 4lůžkové apartmány (cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, rádio, Wi-Fi (zdarma), možnost až 2 přistýlek.

Vybavení: recepce, restaurace, zimní zahrada s krbem, bar, kavárna, venkovní posezení, sál, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, stolička, atrakce a strava; úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, wellness centrum (whirlpool, finská sauna, finské vědro, skotské střiky, tropický déšť, masáže (nohou, rukou, zad, lávovými kameny)), parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: vlastní, za příplatek snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - výběr z jídelního lístku).

Sport: stolní tenis, kulečník, v okolí - tenisové kurty, Thermal park Bešeňová (300 m od penzionu), cykloturistika, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Malino Brdo 10 km, Jasná 30 km).

Thermal Park Bešeňová (300 m od penzionu): patří svoji rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Svůj věhlas získal díky geotermální vodě s léčivými účinky, která vyvěrá z hloubky 1987 m při teplotě 60,5 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže a vůbec na celý organismus. Historie této geotermální vody sahá až do roku 1492, kdy se traduje, že už staří Keltové při oddychování po válce cítili obrovskou sílu této fenomenální vody. Bazény s geotermální vodou jsou veřejnosti otevřeny od roku 1993. V roce 2006 byl vybudován vnitřní, zastřešený komplex s celoročním provozem s nerezovými bazény s čirou vyhřívanou vodou - jsou zde celkem 3 bazény (sedací, velký plavecký a dětský), tobogán a atrakce pro nejmenší děti. V roce 2009 bylo vybudováno v komplexu dalších 5 venkovních bazénů s tobogány s čirou vyhřívanou vodou, které jsou v provozu po dobu letní sezony – mezi nimi je plavecký 25 m bazén, divoká řeka, relaxační bazén. Nyní je k dispozici celkem 8 vnějších bazénů s geotermální vodou o teplotě 24 °C - 39 °C (2 plavecké, 5 oddychových a 1 neplavecký tobogánový bazén). V oddychových bazénech jsou k dispozici různé vodní atrakce (vodní trysky, vodní hřib a číš, podvodní lehátka na kraji bazénu). V areálu Thermal Parku můžete navštívit ještě wellness a relax centrum. 

OD 12.9.2016 BUDE PROBÍHAT REKONSTRUKCE v areálu GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ. Mimo provoz budou:
-        celoroční relaxační termální bazény a celoroční átrium s vířivkami.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 • celkový pohled na penzion
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení pokoje
 • restaurace
 • hala v penzionu
 • pizzérie
 • dětské hřiště
 • indoor golf
 • zimní zahrada
 • wellness
 • venkovní pohled na penzion Fontána
 • Thermálpak Bešeňová

Poznámka:

dítě do 3 let na přistýlce ZDARMA.
Slevy: do wellness centra v penzionu Fontana 40 %, do půjčovny lyží 20 %, na tenisové kurty v Bešeňové 20 %, na Kúpele Lúčky 10 %, do Gino Paradise Bešeňová.

Cena zahrnuje:

2x ubytování bez stravy nebo se stravou dle výběru, slevovou kartu Liptov Region Cards, slevu 40 % do wellness centra, parkování.

Cena nezahrnuje:

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (0,90 €/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/1 SWC 2 120 Kč/osobu
Vybavení: internet, minibar, radio, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
1/2+2 SWC Premium 1 320 Kč/osobu
Vybavení: internet, minibar, možnost 1-2 přistýlek, radio, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky