Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Pobyt Pohoda (4 noci) v hotelu Thermal Varga*** a Aqua*** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ***
Poloha: na kraji lesoparku, 80 m od termálního koupaliště
Lokalita: Slovenská republika / Jižní Slovensko / Veľký Meder
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce, restaurace, bar, venkovní posezení
Sport v hotelu: půjčovna kol
Sport v blizkosti: dětské hřiště, petanque, termální koupaliště

Poloha: na kraji lesoparku, na pěší promenádě, 80 m od termálního koupaliště s celoročním provozem. Hotely leží 10 m od sebe.V zimním období se nejprve obsazuje hotel THERMAL VARGA.

Ubytování: hotel THERMAL: 2lůžkové pokoje a apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), balkón (většina pokojů). Apartmány – popis a cena na vyžádání. 3 bezbariérové pokoje. Hotel AQUA: 2lůžkové pokoje a apartmány, možnost 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, varná konvice, Wi-Fi (zdarma), balkón. APT (popis a cena na vyžádání).

Vybavení: hotel THERMAL: recepce, restaurace, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, půjčovna kol, pro děti - hřiště, venkovní trampolína a koutek; společenské hry, uzavřené parkoviště. Hotel AQUA: Afrodite Spa kosmetický a masážní salón, Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště. Hosté využívají veškeré vybavení hotelu Thermal Varga včetně 24 hodinové recepce.

Stravování: ppolopenze (snídaně, večeře - bufet, nealko nápoj a pohár vína). Strava je podávána v hotelu THERMAL VARGA.

Sport: biliár, stolní tenis, stolní fotbal, značené trasy pro cykloturistiku.

Termální koupaliště Termálpark: geotermální voda má podobné složení jako Piešťanské prameny a má léčebné účinky na nemoci kloubů, zad a svalstva. Teplota vody v bazénech má rozpětí 26 oC - 38 oC. V celoročně otevřené části jsou návštěvníkům k dispozici 2 propojené bazény (vnitřní a venkovní), dětský a perličkový bazén a plavecký bazén. V letní sezóně (1.5.-30.9.) jsou navíc k dispozici další 4 bazény (rekreační, italský, sportovní a dětský). Dále je zde tobogán, masáže, různé druhy saun (infra, parní, bylinková, finská), wellness centrum, restaurace a další sportovní vyžití pro děti i dospělé.


 • hotel Thermal vstup
 • hotel Thermal
 • vybavení pokoje
 • vybavení pokoje
 • strava
 • hotel Aqua
 • ubytování - hotel Aqua
 • sociální zařízení - hotel Aqua
 • ubytování - hotel Aqua

Poznámka:

dítě do 3 let v dětské postýlce s polopenzí a vstupenkou do Thermal parku V. Meder ZDARMA.
Příplatky: za parkování (3,- €/noc/platba na místě, kromě pobytu na 5 nocí v období 2.1.-22.6. a 1.10.-20.12.).

Cena zahrnuje:

4x ubytování s polopenzí, welcome drink u 1. večeře, 4x celodenní vstupenku s 1 přerušením během dne do Thermal parku V. Meder, využití sportovního vybavení (stolní tenis, biliár, stolní fotbal, venkovní trampolína), vstup do dětského koutku, zapůjčení županu pro dosp. osobu, slevu 15 % do Afrodite Spa kosmetického salónu.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1,- €/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWC Aqua 5 220 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: LCD TV-SAT, lednička, možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, trezor, varná konvice, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma)
1/2+1 SWC Thermal 5 220 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón (většina pokojů)
Vybavení: LCD TV-SAT, lednička, možnost 1-2 přistýlek, pokoj se 2 lůžky, telefon, trezor, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma)
1/2+2 SWC Thermal 5 220 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón (většina pokojů)
Vybavení: LCD TV-SAT, možnost 1-2 přistýlek, pokoj se 2 lůžky, telefon, trezor, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky