Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Pobyt (2 noci, PÁ-NE) v hotelu Park Inn**** - SV09 - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: u termálních lázní
Lokalita: Maďarsko / Maďarsko / SÁRVÁR
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: v těsné blízkosti lázeňského komplexu, příjemnou procházkou cca 5 minut chůze od centra městečka Sárvár, známé oblasti termálních pramenů.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje (2x 2lůžkový pokoj propojený dveřmi), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), klimatizace (individuální regulace), TV-SAT, telefon, rádio, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón (většina pokojů). 4 bezbariérové pokoje.

Vybavení: recepce, směnárna, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, taneční sál, letní terasa, místnost na společenské a karetní hry, animace a výlety, pro děti - postýlka, stolička, herna a hlídání dětí; konferenční služby, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, parkoviště, vlastní hotelové garáže, akceptace platebních karet.

Sárvár SPA: wellness komplex (vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

Stravování: polopenze (snídaně - bufet, večeře – bufet nebo výběr ze 3 menu).

Sport v okolí: tenisové kurty, Nordic Walking, rybaření, jízda na koních, cykloturistika.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

 

 


Poznámka:

až 2 děti do 6 let v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA (jedno v dětské postýlce nebo s rodiči na lůžku, druhé na přistýlce).
Pobyt: PÁ-NE.

Cena zahrnuje:

2x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do areálu termálních lázní, fitness, zapůjčení županu, animační programy pro děti (10:00-18:00 hod.), parkování (před hotelem), služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (500,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWC 4 510 Kč/osobu
Vlastnosti: většina má balkon
Vybavení: klimatizace, minibar, pokoj se 2 lůžky, trezor, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma) , župan a bačkory
1/2+1 SWC 4 510 Kč/osobu
Vlastnosti: většina má balkon
Vybavení: 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, klimatizace, minibar, radio, trezor, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma) , župan a bačkory
2/2 SWC rodinný 4 510 Kč/osobu
Vlastnosti: většina má balkon
Vybavení: 2x 2lůžkový pokoj, klimatizace, minibar, radio, trezor, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma) , župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky