Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Pobyt (4 noci) v hotelu Aquaworld Resort**** BUD09 - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: v severní části Budapešti
Lokalita: Maďarsko / Maďarsko / BUDAPEŠŤ
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: hotel se nachází v severní části Budapešti. Hotel je propojen krytou chodbou s budovou vodního parku.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje (možnost přistýlky pro dítě do 14 let), junior suity, 1pokojové  a 2pokojové apartmány (možnost přistýlky pro 1 dosp. os. nebo 2 děti do 14 let) a rodinné pokoje (možnost přistýlky pro 2 děti do 7 let), moderně vybavené, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), balkón, klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor. Bezbariérové pokoje. Junior suite single, Suite double, 3pokojový apartmán, Prezident suite – popis a cena na vyžádání.

Vybavení: recepce, směnárna, hotel. trezor, několik restaurací, kavárna, noční bar, lobby bar, letní terasa, zimní zahrada, konferenční služby, pro děti – postýlka, strava, stolička, koutek, herna, hřiště a hlídání dětí; obchod se suvenýry, ordinace lékařů, kadeřnický salón, kosmetický salón, solárium, wellness (svět saun, vířivka, vnitřní a venkovní relaxační bazén, masáže), animace, soukromá pláž, parkoviště, klimatizace společných prostor, Wi-Fi (zdarma), akceptace platebních karet, samostatné zábavní centrum (filmový sál, velká plazmová TV, karetní a kulečníková herna).

AQUAWORLD (vstup pro hotelové hosty zdarma): dominantou je replika chrámu v Angkoru. 17 bazénů, z nichž je 15 s celoročním provozem, 11 tobogánů různých délek a rychlostí od těch jednodušších až po obří tobogány, na kterých se startuje ze 17 m výšky. Atrakce pro děti - v areálu je pro nejmenší děti vybudován dětský bazén se skluzavkami a atrakcemi, je zde i dětský koutek. Pro dospělé je vytvořen saunový svět s orientální atmosférou, pro odvážné visutá lanová dráha nebo lekce surfování, zážitkové bazény vnitřní i venkovní, plavecký bazén, bazén s vlnobitím, surf-pool.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře - bufet).

Sport: fitness, tenis, stolní tenis, šipky, cyklistika (půjčovna kol), squash.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


 • hotel Ramada Resort****
 • panoramatický pohled
 • 2-lůžkový pokoj
 • restaurace
 • panoramatický pohled na bazény
 • jacuzzi
 • skluzavka
 • sjezd tobogánu

Poznámka:

dítě do 7 let se 2 dospělými osobami na přistýlce ZDARMA.

Cena zahrnuje:

4x ubytování s polopenzí, welcome drink, vstup do Aquaworldu, do wellness a fitness, zapůjčení županu, parkování, pobytovou taxu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/1 SWCB 16 400 Kč/pokoj
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, pokoj s 1 lůžkem, radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
1/2+1 SWCB 20 680 Kč/pokoj
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, možnost přistýlky (pro dítě do 7 let), pokoj se 2 lůžky, radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
1/2+2 SWCB Junior Suite 24 720 Kč/pokoj
Vlastnosti: balkón
Vybavení: 2lůžkový pokoj, klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, možnost přistýlky pro 2 děti nebo 1 dos. osobu, radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
2/4+2 SWCB Rodinný 35 010 Kč/pokoj
Vlastnosti: balkón
Vybavení: 2x 2lůžkové pokoje propojené dveřmi, klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, možnost přistýlky (pro dítě do 7 let), radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
APT 1/2+2 27 610 Kč/apartmán
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, LCD TV-SAT, ložnice se 2 lůžky, minibar, možnost přistýlky pro 2 děti nebo 1 dos. osobu, obývací pokoj, radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
APT 2/4+2 3P 37 900 Kč/apartmán
Vlastnosti: balkón, v apartmánovém domě
Vybavení: 2x 2lůžková ložnice, klimatizace, kuchyňský kout, LCD TV-SAT, minibar, možnost 2 přístýlek, obývací pokoj, radio, telefon, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), Wi-Fi
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky