Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v apartmánech BIOKOVO - bus - autobusová doprava

Typ ubytování: apartmánový dům
Úrověň ubytování:
Poloha: 30 m od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Tučepi
Doprava: Autobus

TUČEPI: oblíbené, středně velké letovisko, ležící pouhé 3 km jižně od Makarské, vyniká mimořádně bohatou vegetací a nejdelší (3 km) pláží na Makarské riviéře. Ta je tvořena drobnými oblázky a obklopena borovicemi a olivovými sady. Tučepi své návštěvníky jistě okouzlí osobitou atmosférou s řadou tradičních dalmatských konob, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte koupání v křišťálově čistém moři ve stínu borovic a dostatečné možnosti sportovního i společenského vyžití, budou pro Vás Tučepi správnou volbou.

Poloha: 2patrový apartmánový dům, obklopen zelení a situován přímo u pláže. Pro svou jedinečnou polohu doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Ubytování: 1/2 SWCB – 2lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednice, rychlovarná konvice, klimatizace, balkón.MONO (1/2+1) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 1 přistýlky, vybavený kuch. kout, klimatizace, balkón. MONO (1/2+2) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 2 přistýlek (druhá přistýlka je vhodná nejlépe pro dítě), vybavený kuch. kout, klimatizace, balkón. BILO (2/4+1) – 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky a vybaveným kuch. koutem, klimatizace, balkón, společná terasa.

Vybavení: klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování v zahradě.

Stravování: vlastní, za příplatek večeře nebo polopenze v restauraci Kaštelet nebo Mimoza cca 150 m od apartmánu (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 3 menu s 1 nápojem).

Pláž: 30 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi. Lehátka a slunečníky za poplatek, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů.

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.

 


  • apartmány BIOKOVO
  • ubytování, vybavení pokoje
  • vybavení pokoje
  • vybavení
  • pláž
  • pláž

Cena zahrnuje:

7x ubytování (SO-SO) bez stravy nebo se stravou dle výběru, za příplatek dopravu autobusem, spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:

vratnou kauci (50,- €/pobyt), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWCB 5 590 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, rychlovarná konvice, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma)
1/2+1 MONO 5 790 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, možnost 1 přistýlky, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout, Wi-Fi (zdarma)
1/2+2 MONO 5 790 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: klimatizace, možnost 2 přístýlek, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout, Wi-Fi (zdarma)
2/4+1 BILO 5 090 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, společná terasa
Vybavení: klimatizace, ložnice, možnost 1 přistýlky, obývací pokoj se 3 lůžky, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout, Wi-Fi (zdarma)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky