Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v penzionu Apolon*** - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: penzion
Úrověň ubytování:
Poloha: u pláže
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Drvenik
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: na samotném břehu, asi 500 m od centra města, v části Drveniku zvané Donja Vala. Směrem do centra vede promenáda plná stánků se suvenýry. V nedaleké centrální části je samoobsluha, pošta, trafika, pekárna, cukrárna a další. Příjemnou procházkou se dostanete do druhé části Drveniku – Gornje Vale, která má obdobný charakter jako Vala Donja.

Ubytování: 2lůžkové apartmány s možností 1 až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), obývací pokoj s kuchyňským koutem (vařič, lednice), TV-SAT, klimatizace (za poplatek). APT 1/2+2 (1. patro) navíc - ložnice (se 2 lůžky), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek), velký balkón na mořskou stranu (výhled omezen stromem); APT 1/2+1 (2. patro) navíc - mezanin (se 3 lůžky), balkón na Biokovo, do klidné ulice;  APT 1/2+1, APT 1/2+2 (2. patro) navíc - mezanin (manželská postel), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek, doporučujeme pro děti do 12 let), balkón na mořskou stranu; APT 1/2+2 (2. patro) navíc - mezanin (manželská postel), obývací pokoj (možnost až 2 přistýlek, doporučujeme pro děti do 12 let), balkón na mořskou stranu z užší strany, na boku objektu.

Vybavení: vnější a vnitřní restaurace se zastřešenou terasou s výhledem na moře, Wi-Fi (zdarma – poskytuje město, bez záruky CK). Parkování je zabezpečeno poblíž hotelu Quercus.

Stravování: polopenze (snídaně – jednoduchý bufet, večeře – výběr ze 2 menu (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert)), možnost dokoupení plné penze na místě (oběd – á la carte).

Pláž: větší oblázková pláž začíná přímo před penzionem, je lemována borovicemi, v jejichž stínu se nachází další možnost příjemného posezení v předzahrádkách přilehlých barů a restaurací. Na pláži možnost zapůjčení šlapadel a lehátek (za poplatek). U vzdáleného konce pláže je trajektiště, ideální příležitost pro individuální výlety na ostrovy Hvar (Sučuraj) a Korčulu (přístav Dominće u města Korčula, kam je to 3 km).

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz

 


 • penzion Apollon
 • pláž před penzionem
 • kuchyň s jídelnou a obývacím koutem
 • samostatná ložnice
 • koupelna
 • mezanin
 • postele na mezanin
 • přistýlka mezanin
 • kuchyňka s přistýlkou
 • kuchyňka
 • přistýlka
 • panoramatický pohled

Poznámka:

dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
Příplatky: za klimatizaci (5,- €/den/platba na místě).

Cena zahrnuje:

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, 1x týdně výměnu ručníků, závěrečný úklid, jednorázový přihlašovací poplatek (1,- €/os.).

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), nápoje k večeři.

Zvolte si termín:

Název Cena od  
APT B 1/2+1 6 200 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: 1x 3lůžková ložnice, lednička, obývací pokoj s kuch.koutem, vařič, vlastní soc.zařízení (sprcha,WC)
APT B 1/2+2 6 200 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: 1x 2lůžková ložnice, lednička, obývací pokoj s kuch.koutem, obývací pokoj se 2 lůžky, vařič, vlastní soc.zařízení (sprcha,WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky