Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v hotelu Alem** - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: **
Poloha: 50 m od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baško Polje
Doprava: Vlastní doprava

BAŠKO POLJE: malé klidné středisko, které je spojeno pobřežní promenádou s městem Baška Voda, dlouhé asi 2 km. Je charakteristické překrásnými oblázkovými plážemi přerušovanými vybetonovanými plochami k odpočinku. I v hlavní sezoně zde naleznete klid.                  

Poloha: v malém piniovém lesíku pod horským masivem Biokovo. Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony, které jsou rozmístěny v lesoparku ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání a zábavu.

Ubytování: 2lůžkové pokoje jednoduše vybaveny starším nábytkem, s možností přistýlky (třetí řádné lůžko), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), balkón s výhledem na moře. 1lůžkové pokoje – na vyžádání.

Vybavení: recepce, hotel. trezor (za poplatek), restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře – bufet, večeře navíc domácí točené nápoje (0,2 l/os.): pivo, víno, šťáva nebo minerální voda), za příplatek ALL INCLUSIVE (navíc 10:00-21:00 neomezeně místní točené nápoje: pivo, červené a bílé víno, 3 druhy nealko nápojů – konzumace pouze v centrální restauraci).

Sport: hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis a další.

Pláž: vzdálená 50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87 na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.


  • hotel Alem**
  • ubytování, vybavení pokoje
  • ubytování, vybavení pokoje
  • restaurace
  • pláž
  • pláž
  • letecký pohled

Poznámka:

dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA.
1. dítě 2-12 let na přistýlce se stravou v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA.
Pobyt s ALL INCLUSIVE lze zakoupit nejpozději 14 dní před odjezdem.

Cena zahrnuje:

7x ubytování (SO-SO) se stravou dle výběru, úklid pokoje, závěrečný úklid, parkování, jednorázový přihlašovací poplatek (3,- €/os./pobyt), 1x týdně výměnu ručníků (pouze ALL INCLUSIVE).

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWCBM 4 350 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, výhled na moře
Vybavení: možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky