Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v apartmánech Nikolina - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: apartmány
Úrověň ubytování:
Poloha: v klidné části letoviska
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baška Voda
Doprava: Vlastní doprava

BAŠKA VODA: dřívější malá osada se změnila v moderní turistické místo se všemi rysy mediteranského městečka. Má bohaté vybavení pro odpočinek a rekreaci na pevnině i na moři, překrásné oblázkové a písčité pláže, různá sportovní hřiště, školy potápění a jiné. Večerní a noční hodiny vyplňuje bohatý kulturně-zábavní program v centru města.

Poloha: dobře a vkusně zařízený apartmánový dům se nachází v klidnější části letoviska, asi 300 m do centra, nedaleko překrásné oblázkové pláže. Bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Ubytování: BILO (1/2+2) - 2lůžková ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuch. koutem, TV-SAT, klimatizace (zdarma), balkón. Doporučujeme pro 2 dospělé a 2 děti.

TRILO (2/4+2) - dvě 2lůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuch. koutem, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, klimatizace (zdarma), balkón. Doporučujeme pro 4 dospělé a 2 děti.

Vybavení: klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování na parkovišti (zdarma), parkování v garáži (na vyžádání, za příplatek).

Stravování: vlastní (vybavený kuch. kout), za příplatek večeře nebo polopenze v 100 m vzdáleném hotelu Hrvatska (snídaně, večeře – bufet, s nápojem) nebo v 850 m vzdálené restauraci Mars (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 4 chodech, s nápojem).

Pláž: 150 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře s bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží je lemované piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka (za poplatek).

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.


  • apartmány Nikolina
  • ubytování
  • vybavení apartmánu
  • jídelní stůl
  • vybavený kuchyňský kout, přistýlka
  • vybavení apartmánu
  • vlastní sociální zařízení

Cena zahrnuje:

7x ubytování bez stravy nebo se stravou dle výběru (SO-SO), spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, parkování, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
BILO 1/2+2 1 990 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, klimatizace
Vybavení: 1x 2lůžková ložnice, obývací pokoj (možnost přistýlky), TV-SAT, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout
TRILO 2/4+2 1 590 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, klimatizace
Vybavení: 2x 2lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV-SAT, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky