Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v apartmánovém domě Dajana - bus - autobusová doprava

Typ ubytování: apartmánový dům
Úrověň ubytování:
Poloha: 500 m od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Primošten
Doprava: Autobus

PRIMOŠTEN: je malebné rybářské městečko s nedalekými vinicemi. Koupání je možné na oblázkových plážích, vhodných pro děti - na jednom poloostrově, večerní společenský život na starém městě - na druhém poloostrově. Nabízí svým návštěvníkům kouzlo staré architektury a původního kamenného města.

Poloha: v novější části letoviska, asi 500 m od centra městečka s překrásný výhled na malebný Primošten, který láká k procházce a ochutnávce zdejšího výborného vína i různých dalších místních specialit.

Ubytování: BILO (1/2+1) – 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro.

TRILO (2/4+1) – dvě 2lůžkové ložnice s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 1. patro.

TRILO (2/4+2) – dvě 2lůžkové ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jídelna s vybaveným kuch. koutem spojená s obývacím pokojem (rozkládací pohovka – možnost 2 přistýlek), pračka, klimatizace, TV-SAT, velký balkón, 2. patro.

Vybavení: klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení s grilem, parkování přímo ve dvoře u domu.

Stravování: vlastní (vybavený kuch. kout), za příplatek večeře nebo polopenze (snídaně, večeře – servírované, výběr z menu v restauraci ve starém městě).

Pláž: 500 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře nebo skalní plošiny.

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.


  • apartmánový dům Dajana
  • ubytování, vybavení apartmánu
  • ubytování, vybavení apartmánu
  • pláž
  • ubytování, vybavení apartmánu
  • ubytování, vybavení apartmánu
  • ubytování, vybavení apartmánu

Cena zahrnuje:

7x ubytování bez stravy nebo se stravou dle výběru (SO-SO), za příplatek dopravu autobusem, spotřebu energií, ložní prádlo, pobytovou taxu, parkování, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:

stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
BILO 1/2+1 5 990 Kč/osobu
Vlastnosti: 1. patro, balkón
Vybavení: 1 místnost se 2 lůžky s možností 1 přistýlky, 1x TV-SAT, jídelna s kuchyňským koutem, klimatizace, lednička, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
TRILO 2/4+1 5 090 Kč/osobu
Vlastnosti: 1. patro, balkón
Vybavení: dvě 2lůžkové ložnice s možností přistýlky , jídelna s kuchyňským koutem, klimatizace, lednička, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV-SAT, vlastní soc.zařízení (sprcha,WC)
TRILO 2/4+2 5 090 Kč/osobu
Vlastnosti: 2. patro, balkón
Vybavení: 2x 2lůžková ložnice, jídelna s kuchyňským koutem, klimatizace, lednička, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, pračka , TV-SAT, vlastní soc.zařízení (sprcha,WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky