Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v hotelu Komodor** - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: **
Poloha: do 200 metrů od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Kućiště (Perna)
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: starší hotel pavilónového typu se nachází v sousedství městečka Kućište, v části zvané Perna, u křišťálově čistého moře s překrásným výhledem na město a ostrov Korčula. U horní recepce před obchodem zastávka linkového autobusu do Orebiće nebo na druhou stranu do Viganje a Lovište. Určitě si nenechte ujít návštěvu historické Korčuly, lodě odplouvají z Orebiče nebo přímo z hotelového mola - možno cestovat individuálně i organizovaně. Informace o výletech (nejen Korčula, ale i dále do Dubrovníku, Medzugorje atd.) získáte u našeho delegáta, který zde vykonává delegátské schůzky.

Ubytování: částečně renovované 2 a 3lůžkové pokoje s výhledem do parku, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička. 1lůžkové pokoje – na vyžádání, a to jen v určitých termínech (viz tabulka).

Vybavení: recepce (možnost směnárny), jídelna, restaurace, aperitiv bar, terasa, TV místnost (možnost uložení zavazadel při příjezdu/odjezdu), internet na recepci (za poplatek), 2x malá samoobsluha, stánek s vodními rekvizitami, gril restaurace na pláži s hudebními večery v letních měsících (Wi-Fi přístup zdarma na 24 hod. ke konzumaci v restauraci).

Sport v okolí: tenis, stolní tenis, hřiště pro míčové hry a plážový volejbal. Vhodné podmínky pro windsurfing, kiteboarding a potápění, v blízkosti škola vodních sportů.

Stravování: polopenze (snídaně – jednodušší bufet, večeře – výběr ze 3 menu + salátový bufet + dezert).

Pláž: 50 až 200 m od hotelu, 600 m dlouhá, oblázková s pozvolným vstupem vhodným pro děti, sprchy na pláži, vodní sporty na pláži.

Doprava: vlastní nebo autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.


 • Kučiště hotel Komodor
 • hotel Komodor
 • ubytování, vybavení pokoje
 • restaurace
 • restaurace
 • pláž
 • pláž
 • pláž

Poznámka:

1. dítě do 12 let na 3. lůžku se stravou dle rodičů v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA.

Cena zahrnuje:

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, úklid pokoje, výměnu ručníků 1x za týden, jednorázový přihlašovací poplatek (3,- €/os.), parkování.

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), nápoje k večeři.

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWC 3 850 Kč/osobu
Vlastnosti: rekonstruovaný pokoj, výhled do parku
Vybavení: 2lůžkový pokoj , lednička, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
1/3 SWC 3 850 Kč/osobu
Vlastnosti: rekonstruovaný pokoj, výhled do parku
Vybavení: 3lůžkový pokoj, lednička, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky