Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v hotelu Delfín** - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: **
Poloha: cca 150 m od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč
Doprava: Vlastní doprava

ZELENA LAGUNA: jedno z nejznámějších a nejlépe vybavených turistických středisek. Hosté zde najdou skutečně vše, na co si jen vzpomenou. Je zde řada různých restaurací, kaváren, cukráren, grill–terasy s hudbou, obchody včetně tradičních stánků, mezinárodní Disco–club Byblos. Zelena Laguna má i svoji vyhlídkovou věž s kostelem.

Poloha: hotelové městečko na slunném poloostrově, nejblíže k otevřenému moři z hotelů ve středisku.

Ubytování: malé, skromně zařízené, renovované 1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pokoje s oddělenými lůžky), vlastní soc. zařízení částečně renovované (sprcha, WC), telefon, dětská postýlka na vyžádání (za příplatek), balkón (z některých ve vyšších patrech výhled na moře – CK nezaručuje vzrůst stromů, které mohou bránit ve výhledu); 1lůžkové a rodinné pokoje (2/4 SWC) – cena na vyžádání.

Vybavení: recepce, Wi-Fi (zdarma, v hale), úschovna zavazadel, kadeřnický salon, 3 restaurace, café bar s terasou, taneční kavárna, konferenční služby, výtah, prodejna suvenýrů, trafika, venkovní bazén s mořskou vodou (z části i pod střechou) a terasou, snack bar, dětské hřiště, animační programy v sezóně.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – bufet).

Sport: místnost na skup. cvičení, tenisové kurty, hřiště pro volejbal, beach volejbal, basketbal, stolní tenis, asfaltové dráhy pro in-line bruslení, 4 dráhy pro hru „boče – koule“, cvičná golfová hřiště včetně odpaliště.

Pláž: cca 100 m, oblázková, kamenitá nebo betonová plata s pozvolným vstupem do vody, borovicový háj nabízí stín (100 m), pro děti ohrazená pláž s pískem. Na pláži sprchy, sociální zařízení, převlékací kabina, restaurace, Beach bar a Sport Laguna Delfín (sportovní aktivity).

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová (str. 87).

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek: za psa – malá rasa (8,- €/noc/platba na místě).

 

  

 

 

 


 • hotel Delfín**
 • hotel Delfín**
 • recepce
 • jednolůžkový pokoj
 • ubytování, vybavení pokoje
 • rodinný pokoj
 • restaurace
 • bazén
 • panoramatický pohled na bazén
 • pláž
 • pláž
 • kulečník
 • tenisový kurt

Poznámka:

dítě do 12 let na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA.
Příplatky: za dětskou postýlku (5,- €/noc/platba na místě), za psa – malá rasa (8,- €/noc/platba na místě), za parkování (1,- €/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

7x ubytování se stravou dle výběru (SO-SO), každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu, animační programy (4.6.-1.9.).

Cena nezahrnuje:

dopravu, nápoje k večeři, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWCBM 6 860 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, výhled na moře
Vybavení: dětská postýlka (za příplatek), ložnice se 2 lůžky, přistýlka dětská, telefon, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
1/2+1 SWCBP 6 620 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón, výhled do parku
Vybavení: dětská postýlka (za příplatek), ložnice se 2 lůžky, přistýlka dětská, telefon, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky