Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Týdenní pobyt (7 nocí) v hotelu a depandanci Belvedere**/* - auto - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel + depandance
Úrověň ubytování: **
Poloha: přímo na pláži
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Opatija
Doprava: Vlastní doprava

OPATIJA: vždy byla a dodnes je lázeňským střediskem ve smyslu klimatických léčebných lázní. Pravověrní hosté se tu především léčí mořským vzduchem spolu s blahodárností bohaté vegetace. Nejživější lázeňský život se soustřeďuje na hlavní třídě, která je vyhledávanou promenádou. Po Dubrovníku je Opatija celá léta druhým nejvyhledávanějším místem Jadranu.

Poloha: ideální poloha přímo u moře a přitom 500 m od centra města, obchůdky 300 m.

Ubytování: HOTEL: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost přistýlky (pouze pokoje na mořskou stranu, na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, výhled na moře nebo do parku, balkón (pouze 8 pokojů v hotelu). DEPANDANCE: 1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), výhled do parku, přímo za hlavní budovou (ubytovaní hosté využívají služeb hotelu). 1lůžkové pokoje – cena na vyžádání.

Vybavení: recepce, hotel. trezor (za poplatek), Wi-Fi (na recepci nebo v restauraci zdarma), restaurace s terasou, aperitiv bar, konferenční služby, TV místnost, taneční terasa, salón krásy, parkoviště, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, večerní zábavné programy.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře – bufet (k večeři neomezené nápoje – ovocné šťávy, voda, pivo, víno)). Možnost bezlepkové stravy – na vyžádání.

Pláž: 150 m po pobřežní promenádě je veřejná městská pláž Lipovica, dále 5 min. je speciálně upravená dětská pláž Tomaševač s pozvolným vstupem do moře (dětské hřiště, toalety, sprcha).

Doprava: vlastní, za příplatek autobusová. Informace o nástupních a svozových místech na str. 87, na pobočkách CK nebo na www.daen.cz.


 • hotel Belveder**
 • vybavení pokoje
 • pokoj
 • pokoj
 • hotel Belveder - lobby bar
 • depandance Belvedere*
 • depandance Belvedere*
 • depandance Belvedere*
 • depandance Belvedere*
 • výhled na moře
 • moře
 • pláž

Poznámka:

dítě do 12 let na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA.
Příplatky: za dětskou postýlku (cca 10,- €/den/na předchozí vyžádání/platba na recepci), za psa/kočku (cca 13,- €/den/ na předchozí vyžádání/platba na recepci), za trezor na recepci (1,50 €/den/platba na recepci), za parkování /8,- €/noc/platba na recepci).

Cena zahrnuje:

7x ubytování (SO-SO) s polopenzí, každodenní úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), přihlašovací poplatek (0,50 €/os./pobyt/platba na recepci), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWCP hotel 8 000 Kč/osobu
Vlastnosti: výhled do parku
Vybavení: pokoj se 2 lůžky, telefon, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC)
1/2+1 SWCM hotel 9 250 Kč/osobu
Vlastnosti: výhled na moře
Vybavení: možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, telefon, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky