Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Relaxační pobyt (2 noci) v hotelu Sport Zruč**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: na okraji obce
Lokalita: Česká republika / Západní Čechy / Zruč-Senec
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: je součástí sportovního areálu na okraji obce, v klidné a zalesněné oblasti.

Ubytování: 1, 2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky. Popis a ceny APT – na vyžádání. 1 bezbariérový pokoj.

Vybavení: recepce, hotel. trezor, restaurace, bar, sál, konferenční služby, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti – postýlka, stolička, strava a hřiště; wellness centrum (sauna, masáže, whirlpool, fitness), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze, kombinovaná strava (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 2 jídel o 3 chodech).

Sport: tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitness, šipky, badminton, pétanque, hřiště na beach volejbal, víceúčelové hřiště.  


 • letecký pohled na hotel
 • ubytování, vybavení pokoje
 • pokoj
 • vlastní sociální zařízení
 • jídelna
 • whirlpool
 • konferenční prostory
 • sauny
 • minigolf
 • tenisové kurty

Cena zahrnuje:

2x ubytování se stravou dle výběru (2x snídaně, 1x večeře o 3 chodech), 1x vstup do sauny (1 hod.), 1x masáž zad, šíje a krku s prohřívacími rašelinovými polštářky (60 min./os.), 10 % slevu na masáže, 15 % slevu na ostatní služby relaxačního centra, na uvítanou ovocnou mísu, 1x večerní vstup do whirlpoolu při svíčkách se sklenkou sektu (1 hod.), volný vstup do fitness, zapůjčení županu, parkování.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWC 5 240 Kč/pokoj
Vybavení: LCD TV-SAT, minibar, pokoj se 2 lůžky, radio, telefon, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma)

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky