Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Čas pro dva (2 noci) v LH ROYAL**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: ve městě
Lokalita: Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně
Doprava: Vlastní doprava

INDIKACE: choroby ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích.

Poloha: v blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády, bezplatný každodenní transfer do centra a zpět). Skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I., II. a III.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje typu Superior (Royal I.), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, župan, Wi-Fi (zdarma - Royal I.), přípojka na internet (zdarma zapůjčení kabelu - Royal II.), klimatizace, trezor, 2 bezbariérové pokoje.

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, konferenční služby, Wi-Fi na recepci a v knihovně (zdarma), sál, směnárna, hotel. trezor, bezbariérový přístup, pro děti - postýlka, herna, stolička, strava a hlídání dětí; bazén, sauna, fitcentrum, wellness centrum (whirlpool, pára, masáže), úschovna a půjčovna kol; kadeřnictví, kosmetika a pedikúra, hlídané parkoviště za poplatek, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze, plná penze (snídaně - bufet, obědy, večeře – výběrem z menu). Možnost dietní stravy (racionální, diabetická, redukční, vegetariánská, dělená strava....).

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Golf Club Mariánské Lázně (18 jamek)), běžecké lyžování (zpřístupněny jsou upravované běžecké tratě o cca 90 km a 2 stopách), sjezdové lyžování (Skiarea Mariánské Lázně (300 m) - k dispozici je lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2 500 os./hod., skibar, skipůjčovna, skiservis, lyžařská a snowboardová škola, sociální zázemí a parkovací plochy; Součástí Skiareálu je kabinková lanová dráha Koliba - Krakonoš. 


 • průčelí hotelu
 • hotelový pokoj
 • sociální zařízení
 • restaurace
 • koupel
 • lávová masáž
 • lávová masáž
 • masáže
 • bazén
 • noční kolonáda

Cena zahrnuje:

2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x romantickou večeři pro dva), welcome drink, procedury (1x aroma masáž nebo masáž hlavy a obličeje (60 min.), 1x vířivka se sektem pro dva), volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, parní lázeň), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, zapůjčení županu.

Cena nezahrnuje:

dopravu, parkování před hotelem (120,- Kč/den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek (15,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWCB Superior 5 600 Kč/osobu
Vybavení: internet, lednička, pokoj se 2 lůžky, radio, telefon, trezor, TV-SAT, vlastní soc.zařízení (vana/sprcha, WC, bidet, fén), župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky