Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Kouzelná Šumava (AKCE 4=3 noci, NE-ČT) v ParkHotelu Kašperské hory**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: na hranici Šumavského parku
Lokalita: Česká republika / Šumava / Kašperské Hory
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.

Ubytování: 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), telefon, TV-SAT, župan a pantofle. 2lůžkové apartmány (popis a ceny na vyžádání).

Vybavení: recepce, hotel. trezor, Wi-Fi na recepci (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, vinárna ze 13. století, konferenční služby, jeskyně v hotelovém podzemí, 2 letní terasy, wellness (relaxační bazén s protiproudem a „hvězdnou oblohou“, sauna, ochlazovací sprchy, relaxační místnost, masážní salón), Šumavské bylinné lázně (perličkové a vířivé koupele (bylinné, rašelinové, solné,…), zábaly (rašelinové, jílové, parafínové), masáže, bylinná pára, speleoterapie,...), lehátka a slunečníky v hotelovém parku, úschovna a půjčovna kol a lyží, půjčovna sport. potřeb, půjčovna společenských her, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

Sport: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky 0,9 km, Nezdice 7 km, Hartmanice 16 km).


 • ParkHotel Tosch****
 • recepce
 • galérie
 • pokoj
 • pokoj
 • pokoj
 • pokoj Standard
 • pokoj Superior
 • vlastní sociální zařízení
 • restaurace
 • masáže
 • bazén
 • wellness
 • hotelový park
 • terasa
 • tenisový kurt

Poznámka:

Pobyt: NE-ČT (AKCE 4=3).

Cena zahrnuje:

4x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci s chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3x speleoterapie, 3x Priessnitzova koupel dolních končetin s akupresurou), volný vstup do relaxačního bazénu (7:00-21:30 hod.) a relaxační místnosti, zajištění pitného režimu u lázeňských procedur (borůvkový čaj), zapůjčení županu a pantoflí, parkování, v letních měsících využití tenisového kurtu a lehátek v parku, místní poplatek.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 KWC Superior 5 850 Kč/osobu
Vybavení: fén, pokoj se 2 lůžky, telefon, TV-SAT, vlastní soc.zařízení (vana, WC), župan a bačkory
1/2 SWC Standard 5 550 Kč/osobu
Vybavení: fén, pokoj se 2 lůžky, telefon, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC), župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky