Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Romantika pro dva (2 noci) v Activitypark hotelu Všemina*** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ***
Poloha: v horském prostředí
Lokalita: Česká republika / Střední Morava / Všemina
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: hlídání dětí, restaurace, bar, úschovna kol, výtah, dětský koutek, letní terasa, krytý bazén, relaxační centrum, recepce - nonstop, hotelový trezor, konferenční služby, parkoviště, půjčovna kol, akceptace platebních karet, dětská stolička, dětská strava, prodej doplňkového zboží a suvenýrů, info centrum (kult., sport. akce, tipy na výlet), dětské animace, dětské soutěže
Sport v hotelu: stolní tenis, bowling, biliár, šipky, krytý bazén, půjčovna golfového vybavení
Sport v blizkosti: plážový volejbal, rybaření, lyžování sjezdové, lyžování běžkové, ruské kuželky, značené trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku, venkovní plavecký bazén, jízda na koních, přírodní koupání, krytá tenisová hala v zimě, golfová škola, přírodní kluziště

Poloha: v horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem.

Ubytování: 2lůžkové pokoje typu Lux (po rekonstrukci), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon s přímou volbou, možnost dětské postýlky na pokoji. 2 a 4lůžkové apartmány navíc: ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu), vybavená kuchyň, LCD TV.

Vybavení: recepce, hotel. trezor, restaurace, letní terasa, letní kino, bar, Wi-Fi prostoru recepce a restaurace (zdarma), wellness a relax centrum (bazén, sauna, whirlpool, masáže, zábaly,…), animační program pro děti a dospělé, pro děti – koutek, hřiště, stolička a strava; konferenční služby, úschovna a půjčovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování 2016: snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech). Při pobytu na 7 nocí (v období do 4.4.-18.6. a od 5.9.-6.11.) BONUS - oběd (menu o 2 chodech) ZDARMA. Dětské menu podáváno do 15 let. Větší porce za poplatek (cena na vyžádání).

Stravování 2017: APT: vlastní (vybavená kuchyň), za příplatek snídaně nebo polopenze. SWC Lux: polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech). Plná penze k dokoupení pouze na místě.

Sport: stolní tenis, kulečník, bowling, pétanque, badminton, workoutové hřiště (venkovní posilování), přírodní koupaliště, plážový volejbal, ruské kuželky, rybaření, lanové centrum, horolezecká stěna, paintball; v okolí - jízdárna, golf (6 km), pěší a cykloturistika, v zimě - přírodní kluziště, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Trnava, Velké Karlovice, Pustevny).

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


  • APT
  • APT
  • POKOJ LUX
  • POKOJ LUX

Poznámka:

dítě do 5 let bez nároku na služby ZDARMA.
Příplatky: za psa/kočku (150,- Kč/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

2x ubytování bez stravy nebo se stravou dle výběru, polopenzí, v rámci stravy romantickou večeři, překvapení na pokoji, 1x dezert a kávu, láhev vína nebo sektu, 1x whirlpool (30 min.), 1x aroma saunu (1 hod.), 1x proceduru (do 40 min.), zapůjčení holí na Nordic Walking, denní vstup do krytého bazénu, nehlídané parkování, místní poplatek.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
APT 1/2 4 890 Kč/apartmán
Vybavení: 1 ložnice, LCD TV, obývací pokoj, telefón s přímou volbou, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyň
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky