Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Rodinný pobyt (3 noci) v Activitypark hotelu Všemina*** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ***
Poloha: v horském prostředí
Lokalita: Česká republika / Střední Morava / Všemina
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: hlídání dětí, restaurace, bar, úschovna kol, výtah, dětský koutek, letní terasa, krytý bazén, relaxační centrum, recepce - nonstop, hotelový trezor, konferenční služby, parkoviště, půjčovna kol, akceptace platebních karet, dětská stolička, dětská strava, prodej doplňkového zboží a suvenýrů, info centrum (kult., sport. akce, tipy na výlet), dětské animace, dětské soutěže
Sport v hotelu: stolní tenis, bowling, biliár, šipky, krytý bazén, půjčovna golfového vybavení
Sport v blizkosti: plážový volejbal, rybaření, lyžování sjezdové, lyžování běžkové, ruské kuželky, značené trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku, venkovní plavecký bazén, jízda na koních, přírodní koupání, krytá tenisová hala v zimě, golfová škola, přírodní kluziště

Poloha: v horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem.

Ubytování: 2lůžkové pokoje typu Lux (po rekonstrukci), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon s přímou volbou, možnost dětské postýlky na pokoji. 2 a 4lůžkové apartmány navíc: ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu), vybavená kuchyň, LCD TV.

Vybavení: recepce, hotel. trezor, restaurace, letní terasa, letní kino, bar, Wi-Fi prostoru recepce a restaurace (zdarma), wellness a relax centrum (bazén, sauna, whirlpool, masáže, zábaly,…), animační program pro děti a dospělé, pro děti – koutek, hřiště, stolička a strava; konferenční služby, úschovna a půjčovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování 2016: snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech). Při pobytu na 7 nocí (v období do 4.4.-18.6. a od 5.9.-6.11.) BONUS - oběd (menu o 2 chodech) ZDARMA. Dětské menu podáváno do 15 let. Větší porce za poplatek (cena na vyžádání).

Stravování 2017: APT: vlastní (vybavená kuchyň), za příplatek snídaně nebo polopenze. SWC Lux: polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech). Plná penze k dokoupení pouze na místě.

Sport: stolní tenis, kulečník, bowling, pétanque, badminton, workoutové hřiště (venkovní posilování), přírodní koupaliště, plážový volejbal, ruské kuželky, rybaření, lanové centrum, horolezecká stěna, paintball; v okolí - jízdárna, golf (6 km), pěší a cykloturistika, v zimě - přírodní kluziště, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Trnava, Velké Karlovice, Pustevny).

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


  • APT
  • APT
  • POKOJ LUX
  • POKOJ LUX

Poznámka:

dítě do 5 let v postýlce nebo bez nároku na služby ZDARMA.
Příplatky: za psa/kočku (150,- Kč/noc/platba na místě).

Cena zahrnuje:

3x ubytování s polopenzí, vstup na dětské hřiště, workoutové hřiště, do dětského koutku, zapůjčení dětských her a holí na Nordic Wolking, vstup do bazénu, 1x bowling (1 hod./pokoj), 1x dezert pro děti, dárek pro děti, hledání pokladu, nehlídané parkování, místní poplatek.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2 SWC LUX 2 370 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón nebo terasa, zrenovované pokoje
Vybavení: pokoj se 2 lůžky, radio, telefon, TV-SAT, vlastní soc.zařízení (sprcha, WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky