Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Pokoj/noc ve Wellness hotelu Babylon**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: nedaleko centra města
Lokalita: Česká republika / Severní Čechy / Liberec
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce, restaurace, kavárna, úschovna kol, výtah, dětský koutek, bankomat, wellness centrum, hotelový trezor, sál, konferenční služby, podzemní garáže, garáže, parkoviště, akceptace platebních karet, dětská postýlka, dětská stolička, dětská strava, dětské animace, iqpark, lunapark, dětské atrakce
Sport v hotelu: bowling, kulečník, šipky, aquapark
Sport v blizkosti: lyžování sjezdové, lyžování běžkové, značené trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku

Poloha: jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města.

Ubytování: 1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Pokoje 1/4 jsou s palandou.

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, bankomat, hotel. trezor, výtah, pro děti - postýlka, herna, stolička, atrakce, strava a animační programy; placené garáže, úschovna kol, akceptace platebních karet.

Aquapark: bazény a skluzavky, 4 tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl, pro odvážné Tornádo, 100 m síťových prolézaček - tunelů ve výšce přes 10 m nad hladinou vody v bazénech s výhledem na tobogánovou halu, romantické jeskyně, divoká řeka, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly, vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, sauny, masáže, solária, relaxační zóny, bary s občerstvením, ve slunečních dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na horu Ještěd a město Liberec. Teplota vody v bazénech je 30 °C, což umožňuje ideální relaxaci.

Lunapark: autodrom, otáčecí kolo, stolní hry, kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny, horolezecká stěna, rodeo na divokém býku, videohry, simulátory a další.

iQPARK: desítky interaktivních, hravých, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života; testy, rébusy, kvízy, hry a hlavolamy, labyrint – zrcadlové bludiště.

iQLANDIA: interaktivní expozice z astronomie, nanotechnologie, fyziky, chemie, techniky, mluvící humanitní robot, workshopy v laboratořích a další.

Wellness centrum (na více jak 1 000 m2): slunečná louka, oxygenoterapie, Hammam (obdoba tureckých lázní), laconium (typ suché lázně), tepidárium, sauna, ochlazovací bazén, ledové vědro, ledová studna, whirlpool, římská pára, solná inhalace, bylinková inhalace, Kneippova koupel.

Stravování: snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).

Sport: indoor adventure golf, 4 bowlingové dráhy, kulečník, šipky, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké (areál Vesec – 4,4 km) a sjezdové lyžování (ski areály: Ještěd - 6 km, Obří Sud – 11,4 km, Bedřichov – 12,1 km, ).

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

 


 • celkový pohled na hotel
 • ubytování, vybavení apartmánu
 • ubytování, vybavení pokoje
 • aquapark
 • lunapark
 • IQpark
 • wellness
 • tropická zahrada
 • recepce

Poznámka:

dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA.

Cena zahrnuje:

ubytování se stravou dle výběru, vstup do aquaparku, lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, saunového světa a na 18ti jamkový indoor Adventure golf, místní poplatek.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Katalog 4.1.2017 - 12.4.2017 od 1 440 Kč/pokoj/den
20.4.2017 - 1.11.2017 od 1 440 Kč/pokoj/den


Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky