Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Prodloužený víkend (3 noci) v LH VILA ANTOANETA**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: v klidném prostředí v blízkosti lázeňského centra
Lokalita: Česká republika / Jižní Morava / Luhačovice
Doprava: Vlastní doprava

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

Poloha: v klidné lázeňské čtvrti, v těsné blízkosti lázeňského parku a kolonády. Vila Antoaneta je propojena s Vilou Valaška - Luxury Spa & Wellness (nabídku najdete na www.daen.cz).

Ubytování: hotel Vila Antoaneta je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami a nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v hlavní budově (s výtahem) a ubytování v pokojích kategorie standard ve Vile Pernštýn a Vile Petřín (bez výtahu). 1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).

Vybavení: recepce, restaurace, Wi-Fi (zdarma), výtah, vodní relax centrum (vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa), pro děti – postýlka, stolička, strava, herna, hřiště a hlídání dětí; vinný sklep v hotelové zahradě, lékař a zdrav. personál, podzemní garážové stání.

Stravování: polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z 5 menu, ovocné a zeleninové saláty, minerální voda, káva).

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.


 • venkovní pohled na hotel Vila Antoaneta
 • venkovní pohled na hotel Vila Antoaneta
 • vnitřní bazén
 • vnitřní bazén
 • relax centrum
 • maáže
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení pokoje
 • sociální zařízení pokoje
 • recepce
 • venkovní pohled na hotel Vila Antoaneta

Poznámka:

dítě do 5 let bez nároku na služby ZDARMA.

Cena zahrnuje:

3x ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do vodního relax centra, zapůjčení županu.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek (15,- Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/1 SWC Superior 6 290 Kč/osobu
Vlastnosti: standardně vybavené pokoje
Vybavení: lednička, telefon, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), WI-FI připojení, župan a bačkory
1/2+1 SWC Superior 5 690 Kč/osobu
Vlastnosti: standardně vybavené pokoje
Vybavení: balkón za příplatek, lednička, možnost 1 přistýlky, telefon, TV-SAT, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), WI-FI připojení, župan a bačkory
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky